Logo
Teoriler

Shanks, Ace"in Marineford Savaşında Öleceğini Biliyordu

Kaido muhtemelen Ace"in Roger'ın oğlu olduğunu biliyordu, ve o bir D"ydi, ve Kaido, Ace"in onu özgür bir Wano"ya götürmek istediği mesajını kesinlikle alacaktı..

post-19

Kaido, Luffy"nin de Joy Boy olamayacağını söyledi., ve sadece kendisinden bahsediyor gibiydim, ama ya Ace demek istiyorsa.

Yani Ace yakalandığında, Kaido, Whitebeard veya Denizciler ile kavga aramamaktan ayrıldı, ama Ace"i kurtarmak için, böylece onunla Wano"da savaşabilir ve gerçekten Joy Boy olup olmadığını görebilirdi..

post-19

Ama Kaido asla Marineford"a gelemedi çünkü Shanks"la karşılaştı.. Shanks'ın mürettebatı en güçlü olsa bile Kaido'yu yenip savaşa giremezlerdi. Yani ya savaş çılgınlığı Kaido kavgadan kaçtı, ya da Shanks ona yeniden düşünmesini sağlayacak bir şey söyledi.

post-19

Shanks, Kaido"ya Ace"in Joy Boy olmadığını söyledi, Luffy"nin, ve Savaşın oynamasına izin vermeleri gerekiyordu, böylece Ace ölecek ve Luffy büyüyecek/uyanacak.

post-19

Shanks, Luffy Joy Boy yapmak için Ace"i feda etti, bu yüzden Shanks, Ace ölene kadar bir hamle yapmadı, ancak Luffy ölmeden önce savaşı durdurdu. Shanks, Ace"in ölmesi gerektiğini biliyordu ve devreye girmeden önce bunun olmasını bekledi..

post-19

Shanks, Kaido"ya Ace"in ölmesine izin vermesini söyledi, ve bence Luffy bunu bulabilir ve Elbaf"a geldiklerinde Shanks ile yüzleşmek zorunda kalabilir..

*xAnaMa tarafından

Benzer Yazılar

Eski Çağın En Güçlü Korsanı ve Yonko Üzerindeki Etkisi
Teori Eski Çağın En Güçlü Korsanı ve Yonko Üzerindeki Etkisi

Rocks D. Xebec''in o kadar zorlu olduğu söylendi ki, Gol D. Roger ve Monkey D. Garp''ın onu yenmek için birlikte savaşmasını gerektiriyordu.

Karasakal"ın Moria"nın Ekibine katılmasını istemesinin nedeni
Teori Karasakal"ın Moria"nın Ekibine katılmasını istemesinin nedeni

Karasakal, güçlü olana karşı taht savaşının çoktan başladığını ve Moria''nın onunla taraf tutması gerektiğini açıkladı.

Luffy's Awakening One Piece"i köklerine nasıl geri getiriyor?
Teori Luffy's Awakening One Piece"i köklerine nasıl geri getiriyor?

Peki Luffy''nin şeytan meyvesi, Luffy''nin güçleriyle ilgili her şeyi gerçekten değiştirdiğinde diziyi köklerine nasıl geri getiriyor??

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...