Logo
post-03
Teori Oda ve Toriyama birlikte TEK PARÇA x DRAGON BALL tek seferlik manga yaptığında!

Cross Epoch, Eiichiro Oda ve Akira Toriyama"nın tek seferlik bir Japon manga işbirliğidir.. Kendi başyapıtları One Piece ve Dragon Ball arasında bir geçit.

post-03
Teori Oda, Tüm Hasır Şapkalı Büyük Filo Kaptanlarının Yaşını Açıkladı

Hasır Şapka Büyük Filosu, Maymun D. Luffy ve Hasır Şapka Korsanları altında hizmet vermeye söz veren yedi kuruluşun oluşturduğu bir filodur.

post-03
Teori Her Hasır Şapkanın Girişlerinden Luffy"ye katılması için kaç Bölüm aldı

Sadece matematikte net olmak için, Sayıma hem giriş bölümünü hem de gerçek katılımı dahil ediyorum. Yani Bölümde bir karakter tanıtıldıysa 5 ve Bölüm"e katıldı 10, Bölüm olarak sayardım 5, 6, 7, 8, 9, ve 10, yani 6 toplam bölüm. Denklem Join-Intro değil, onun (Katıl-Giriş) +1.

post-03
Teori Çocuk Korsan Üyelerinin İsimleri Açıklandı!

Çocuk Korsanları, Sabaody Takımadaları Arkı sırasında Hasır Şapka Korsanlarının oraya iki yıl önce geldiği sırada tanıtılan rezil ve dikkate değer bir çaylak korsan ekibidir.. Gibi, onlar En Kötü Neslin bir parçası. Kaptanları Eustass Kid.

post-03
Teori Tek Parça Romantik İlişkiler

Efsane: One Piece X karakteri X diğer karakter One Piece aşık.

post-03
Teori En Güçlü Mürettebatın En İyi Dört Savaşçısı

ROGER KORSANLAR (Gol D. Roger-Silvers Rayleigh-Scopper Gaban-Kozuki Oden)

post-03
Teori Oda resmen Zoro"nun 2. En Güçlü olduğunu doğruladı, ancak Mürettebatın Kaptan Yardımcısı değil!

Oda bunu son SBS"de doğruladı, böylece Zoro"nun Kaptan Yardımcısı olup olmadığı tartışmasını nihayet durdurabiliriz..

post-03
Teori Tek Parça x Overwatch

Overwatch, 24 Mayıs 2016''da PlayStation 4, Xbox One ve Windows için piyasaya sürülen Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan takım tabanlı çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Overwatch Universe ile birleşirse One Piece dünyasının nasıl olacağını hiç hayal ettiniz mi? Koreli sanatçı Han Suk Bum, bu harika hayran sanat serisiyle bunu öğrenmeye karar verdi!

post-03
Teori Tek Parça halinde, Şeytan Meyvesi Kullanıcıları yıkanıyor mu?

Soru: Odacchi! İşte size bir soru! Timsah “kum” olduğu için suyla savaşamaz, değil mi? O zaman nasıl yıkanır?! O hiç mi?! Bu çok pis!! Yıkanıyor musun Odacchi? tarafından Crocodile''s Mother

post-03
Teori Hasır Şapkalı Korsanlar Ödüllerinin Evrimi 1997'den 2022'ye

Robin''in ilk ödülünü açıklamak için halka bir kapak hikayesi verilirken, asıl sebep, Dünya Hükümeti"nin poneglifleri okuma yeteneğini dünya güvenliği için bir tehdit olarak görmesidir.. Hasır Şapkalara katıldıktan sonra, ancak, hükümetin ona bakışları daha gerçek hale geliyor.