Logo
post-03
Teori Oda, Zoro"ya en uygun Şeytan Meyvelerini ortaya çıkardı, Nami, Sanji, Usopp ve Franky!

Soru: Zoro, Nami, Usopp, Sanji, ve Franky yetenek kullanıcıları olacaktı, o zaman ne tür bir meyve yiyeceklerini düşünüyorsun? -PN. 420 arazi

post-03
Teori Oda'ya göre Hasır Şapkalar Korsan olmasaydı

SBS sorusu, bir hayran Oda"ya korsan olmasaydı her mürettebat üyesinin tercih ettiği kariyerin ne olacağını sordu, ve başka bir hayran tarafından sorulan soruya bir yanıt verdi, yeterince uygun olduklarını görmek.

post-03
Teori Fairy Tail One Piece esinlenerek mi?

Manga yazarlarının diğer yazarların çalışmalarından ilham alması ve bazı nitelikleri paylaşması oldukça yaygındır. Bu, One Piece ile çok fazla benzerliği paylaşan Fairy Tail durumu gibi görünüyor..

post-03
Teori Oda'nın Muhtemelen Daha Önce Hiç Fark Edilmediğiniz Öngörmesi!

Herkes Oda"nın habercisi söz konusu olduğunda usta olduğunu bilir, çünkü bu, dizinin birçok farklı yönünde dizi boyunca sık sık görülebilir..

post-03
Teori Garip Yollar Tek Parça Sansürlendi

Yayın için bir TV programı hazırlamak söz konusu olduğunda, en çok incelenen çocuklar için tasarlanmış şovlardır.

post-03
Teori Oda Canavar Üçlüsünün Özel Haki Türlerini Ortaya Çıkardı

Bir SBS''de, One Piece yaratıcısı Eiichiro Oda, Hasır Şapka Korsanları içindeki Haki kullanıcıları için talep edildi ve o anda sadece üç tane vardı.

post-03
Teori AOKIJI vs AKAINU! Tam uzunlukta elle çizilmiş bölüm!

One Piece bazı destansı savaşlar ekran dışı. Ne yazık ki, daha önce hiç görmediğimiz karakterlerin farklı yönlerini görmemize izin veren bazı önemli kavgaları kaçırdık.

post-03
Teori Oda'ya göre Hasır Şapkalar ve Ruh Hayvanları

Bir SBS sorusu, bir hayran en çok hangi hayvanlara benzeyeceklerini sordu. Bu soru ilk sorulduğunda, Hasır Şapkalar vardı 6 üyeler. Daha sonraki bir SBS"de, Oda kalan mürettebat üyeleri için diğer hayvanları sağladı. Bölüm 651''in renk yayılımı, her Hasır Şapkayı bir hayvan post-timeskip olarak da tasvir etmektedir. Mürettebatın hayvanlarından bazıları değişti, ama bazıları aynı kalır.

post-03
Teori Oda, birisinin Şeytan Meyvesinin Adını nasıl öğrendiğini açıklıyor

Soru: Hey, Odacchi! Bir sorum var! Şeytan Meyveleri Hakkında!! Kaku ve Kalifa, Şeytan Meyvelerinin ne olduğunu yiyene kadar bilemeyeceklerini söyleselerdi, Shanks, Luffy''nin Gomu Gomu no Mi"nin yemeden önce ne olduğunu nasıl biliyordu?? Söyle bana! Şimdi söyle!! Pleeeease söyle bana!!! PN Shirogitsunekko

post-03
Teori BUGGY vs AKAINU! Epik Fan Yapımı Bölüm!

Kaynak