Logo
Haberler

Oda, Zoro"ya en uygun Şeytan Meyvelerini ortaya çıkardı, Nami, Sanji, Usopp ve Franky!

Soru: Zoro, Nami, Usopp, Sanji, ve Franky yetenek kullanıcıları olacaktı, o zaman ne tür bir meyve yiyeceklerini düşünüyorsun? -PN. 420 arazi

post-19

Oda: Anlıyorum, bu oldukça eğlenceli bir soru ~. Hmmm... görmek istediğim şey...

Zoro: Uo Uo no Mi, Modeli: Seiryu (Balık Balık Meyvesi, Efsanevi Tip Model: Seiryuu), kullanıcının istediği zaman bir Azure Dragon"un melez ve tam sürümüne dönüşmesine olanak tanıyan Efsanevi Zoan tipi Şeytan Meyvesi. Kaido tarafından yendi.

post-19

Nami: Goro Goro no Mi (Rumble Rumble Fruit), kullanıcının istediği zaman yıldırım oluşturmasına, kontrol etmesine ve dönüşmesine olanak tanıyan Logia-tipi bir Şeytan Meyvesi, kullanıcıyı Yıldırım İnsanı yapmak. Enel tarafından yendi.

post-19

Usopp: Poke no Mi (Cep Cep Meyvesi), kullanıcının vücudunda cepler oluşturmasına olanak tanıyan parametre tipi Şeytan Meyvesi. Blamenco tarafından yendi.

post-19

Sanji: Sui Sui no Mi (Swim Swim Fruit), kullanıcının yerde veya duvarlarda yüzmesine izin veren Paramecia-tipi Şeytan Meyvesi, kullanıcıyı Serbest Yüzen İnsan yapma. Senor Pink tarafından yendi.

post-19

Franky: Buki Buki no Mi (Arms Arms Fruit), kullanıcıya vücut parçalarını silahlara çevirme yeteneği veren Paramecia tipi Şeytan Meyvesi, kullanıcının Tam Vücut Silahı İnsan olmasını sağlayan. Bebek tarafından yenildi 5.

post-19

Zoro: Kılıcın Zoro yerine ejderhaya dönüşmesini isterdim. Bence bu delicesine havalı olurdu.

post-19
post-19

Nami: Gerçek bir hava durumu hanımı, artık kimse onu durduramaz (Luffy dışında).

post-19
post-19

Usopp: Usopp gibi her zaman kolunda bir şeyler olan biri için mükemmel cep.

post-19

Sanji: Kişinin duvarlardan kaymasına veya yerde yüzmesine izin verir. Sanji"ye verilirse, oldukça kötü bir yetenek haline gelirdi.

post-19

Franky: Franky için bir yetenek için bundan daha iyisi olamaz.

post-19

Benzer Yazılar

Oda'ya göre Hasır Şapkalar Korsan olmasaydı
Haber Oda'ya göre Hasır Şapkalar Korsan olmasaydı

SBS sorusu, bir hayran Oda"ya korsan olmasaydı her mürettebat üyesinin tercih ettiği kariyerin ne olacağını sordu, ve başka bir hayran tarafından sorulan soruya bir yanıt verdi, yeterince uygun olduklarını görmek.

Fairy Tail One Piece esinlenerek mi?
Haber Fairy Tail One Piece esinlenerek mi?

Manga yazarlarının diğer yazarların çalışmalarından ilham alması ve bazı nitelikleri paylaşması oldukça yaygındır. Bu, One Piece ile çok fazla benzerliği paylaşan Fairy Tail durumu gibi görünüyor..

Oda'nın Muhtemelen Daha Önce Hiç Fark Edilmediğiniz Öngörmesi!
Haber Oda'nın Muhtemelen Daha Önce Hiç Fark Edilmediğiniz Öngörmesi!

Herkes Oda"nın habercisi söz konusu olduğunda usta olduğunu bilir, çünkü bu, dizinin birçok farklı yönünde dizi boyunca sık sık görülebilir..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...