Logo
post-03
Teori Bu yüzden Egghead"de Hain Yok

Şu anda Vegapunks arasında Stella da dahil olmak üzere bir hain, hatta Caribou tarafından bir “ihanet” olduğuna dair birçok spekülasyon var (Hasır Şapkalar Caribou''ya asla güvenmese de, gerçekten bir ihanet olarak kabul edilmeyecekti.) Bu doğru değil çünkü tüm Vegapunk"ların bağlantılı bir hafızası ve bağlantılı bir algısı var, bu yüzden planlarından sapan birinin farkında olmalılar.

post-03
Teori D"nin Anlamı Tek Parça

“D İade”, adlarında ilk “D” olan bazı insanları çevreleyen bir gizemdir. D''nin olası anlamlarını görelim:

post-03
Teori Oda'nın Zoro'nun Soyuna Dayan Bomba Bilgileri!

Bir aydan uzun bir süre önce Shimotsuki Ushimaru''nun Zoro ile ilişkisi hakkında bir gönderi yaptım. Ushimaru''nun ve Zoro''nun ilişkisinin doğasının bir baba ve oğul değil, bir büyükbaba ve torun olduğunu iddia ettim.. Sunmak için hızlı ileri sarın ve SBS 101''den buna bir cevap aldık. Oda kendisi Ushimaru''nun gerçekten baba olmadığını doğrular.

post-03
Teori Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi

Şimdi Stussy ve Whitebeard"ın tüm One Piece oyunundaki en üzücü aşk hikayesine sahip olacağına dair bahisler alıyorum..

post-03
Teori Shanks"in TEK PARÇA talep etme zamanının geldiğini açıklamasının nedeni!

Shanks"in karakterini çevreleyen pek çok gizem var ve herkesin böyle bir şeyi tahmin edemeyeceği çok daha az ekran süresi var.. Değil mi?

post-03
Teori “İlk Korsan Kral” Joy Boy

Joy Boy, Fish-Man Adası tarihinde önemli bir rol oynayan yüzey dünyasından bir adamdı.. Bir noktada, bir adaya rastladı, daha sonra Gol D. tarafından Laugh Tale olarak adlandırılacak. Roger, ve geride bir hazine bıraktı.

post-03
Teori Her Nakama için en uygun Şeytan Meyvesi

Tek kural, diğer Hasır Şapka Korsanları üyelerinin şeytan meyvelerini kullanmamaktır.. Yani bence:

post-03
Teori Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi

Sağlayacağım kanıt, One Piece hikayesiyle ilgili olarak tamamen spekülatif ve varsayımsal. Serinin başlangıcından beri, aklımızın arkasına oturmuş olabilecek bir soru, Luffy''nin şeytan meyvesi Gomu Gomu No Mi''nin selefi kim olurdu?

post-03
Teori Luffy'nin Annesi Göksel Ejderha Olabilir mi?

Önce neden bahsedilmediğini düşünüyordum, ve Garp Luffy"yi nasıl onun bakımı altına aldı?.

post-03
Teori Luffy, Shanks"ın Wano"da gösterdiği İleri Düzey Fatih Haki"ye sahip mi??

Bölüm 1055''te Shanks''ı Fatih''in Haki''sini kullanırken Green Bull ile iletişim kuruyor ve aynı zamanda onu uzaktan zırhını sıyırıyor gibi görünüyor. Hepimiz bu Haki''nin ne yaptığını biliyoruz. Basitçe söylemek gerekirse: Conqueror''s Haki, kullanıcıya başkalarının iradelerini bunalma ve hükmetme yeteneği verir. Yalnızca kullanıcının kendileri daha güçlü hale gelirse daha güçlü olabilir. Ve gerçekten de Green Bull ile panel arasında iletişim kurduğunu gösteriyor 2 ve 3, yapılan bir bağlantı var. Ses efektine dikkat edin “”, bir şey koptu ima.