Logo
post-03
Teori Garp, Luffy'nin Nika Şeytan Meyvesini zaten biliyordu!

Hepimizin bildiği gibi Luffy''nin şeytan meyvesi Hito Hito no Mi, Model: Nika, kullanıcısının dönüşmesine izin veren Efsanevi Zoan tipi Şeytan Meyvesi,, ve güçlerini kazan, “Güneş Tanrısı Nika”. Bunu yaparken, kullanıcının vücudu kauçuğun özelliklerini ve insanların yüzlerine gülümseme getirme gücünü kazanır. Bu meyveyi uyandıranlar “Kurtuluş Savaşçısı” olarak bilinir.

post-03
Teori Karasakal Korsanları vs Hasır Şapka Korsanları 1v1 Eşleşmeleri

Hayran kitlesinin çoğunun inandığı gibi, Hasır Şapka Korsanları ve Karasakal Korsanları, Korsan Kral"ın mürettebatı unvanı için savaşacak.

post-03
Teori Nico Robin'in Şeytan Meyvesinin Arkasındaki Sembolizm

Yani çoğu (hepsi değilse) Şeytan Meyvesi güçleri kullanıcısının Karakteri/Kişiliğine bağlıdır. Luffy = Esneklik veya istediği her şeyi yapma özgürlüğü, Hukuk = Doktor, Katakuri = mochi, ailesinin baskısı ile rolüne nasıl şekillendiği gibi istenildiği gibi şekillendirilir ve kalıplanır, Doflamingo = Kukla Ustası, vb...

post-03
Teori Franky, Vegapunk ve MADS ile böyle ilişkilidir!

Vegapunk"un son kreasyonları göz önüne alındığında, onları ifade eden bir yıldız var, ODA"nın Franky ve Vegapunk arasında paylaşılan bir geçmiş göstermesi mümkün mü? Belki MADS için bir bağlantı?

post-03
Teori Sanji"nin Lunarian Lineage Faktörleri Var mı?

Kraliçe, Yargıç''ın Vinsmoke Ailesi üzerinde nasıl deney yaptığı hakkında Sanji''yi sorgulamaya başladığından beri Enies Lobby''den beri yaşadığım bir soruyu merak etmemi sağladı: “Sanji vücudunu nasıl ateşe verebilir?”

post-03
Teori Kaçırmış Olabileceğiniz Küçük Bir Detay!

Sanırım Oda, Void Century ile ilgili büyük bir ipucu bıraktı, ve hayır, Hasır Şapka ile ilgisi yok.

post-03
Teori Gura Gura no Mi - En Güçlü ve En Korkulan Paramecia

Bu diseksiyonun amacı Gura Gura no Mi"yi parçalamaktır., ve onu bu kadar rezil yapan şey, ve önceki kullanıcılarının başarmış olabileceği.

post-03
Teori Long Ring Long Land ve Nika Devil Fruit arasında akıllara durgunluk veren bağlantı!

Kısa süre önce Long Ring Long Island Arc"ı tekrar okudum ve bazı ilginç şeyler buldum. Luffy''nin şeytan meyvesi hakkında bildiklerimizi bildiğimizi bilerek burada bazı ipuçları olabileceğini düşünüyorum..

post-03
Teori Luffy'nin Gerçek Rüyası Son Bölümde Mürettebata Açıklandı

Bu noktada hepimiz Luffy''nin hayalinin ne olabileceğine dair spekülasyonları gördük. Hakim teoriler gibi görünüyor:

post-03
Teori Vivi, Uranüs"ün Kilidini Açmanın Anahtarıdır

One Piece Bölüm 1060''da, bir adayı varoluştan vuran çılgın bir güç gösteriyorum. Bunun Kadim Silah Uranüs olduğunu varsayalım.