Logo
Teoriler

“İlk Korsan Kral” Joy Boy

Joy Boy, Fish-Man Adası tarihinde önemli bir rol oynayan yüzey dünyasından bir adamdı.. Bir noktada, bir adaya rastladı, daha sonra Gol D. tarafından Laugh Tale olarak adlandırılacak. Roger, ve geride bir hazine bıraktı.

post-19

Joy Boy"un Void Century"nin son derece alakalı bir figürü olduğu ima edildi., Gol D. Roger, Laugh Tale"deki gerçek tarihi öğrendikten sonra ikisinin aynı dönemde yaşamış olmasını dilediğini açıkladı..

post-19

Bu nedenle, Büyük Krallık, Joy Boy, Kadim Silahlar ve D. iradesinin birbirine bağlı olması, aslında bu Bölüm 967''de hemen hemen doğrulandı.

post-19

Pek çok taraftar tarafından Joy Boy''un Büyük Krallık''ta, belki de kralı bile çok önemli bir kişi olduğu varsayılmaktadır.

post-19

D Klanı, Antik Krallık"ta çok önemli bir klandı (muhtemelen hükümdarları) ve Antik Silahlar tarafından yaratıldı, ya da en azından sahipti, söz konusu krallığın.

post-19

Mary Geoise"deki kasanın içinde tutulan devasa hasır şapkayı takan kişi Joy Boy olması çok muhtemeldir..

post-19

Çok popüler bir teori, Antik Krallığın Kırmızı Çizgiyi yok etme planları olduğu ve böylece “One Piece” de dünyanın birliğini desteklediğidir. Bu elbette Mary Geoise"in düşüşüne ve Fishman Adası"nın yıkılmasının kehanetine ve “vaat edilen gün” ile ilişkilidir., Merfolk"un yüzeyde yaşayacağı, insanlarla ve diğer tüm ırklarla birlikte güneşin altında.

post-19

Bölüm 967, çoğu hayranın zaten bildiklerini doğruladı: Roger Laugh Tale''e geldiğinde One Piece zaten oradaydı. Bu nedenle orada Joy Boy ve Antik Krallık tarafından bırakıldı (Yine de Roger''ın hazineye bir şeyler eklemiş olması mümkündür).

post-19

Tek Parçanın “çalışması” veya düzgün çalışması için, üç Eski Silahın gerekli olduğuna inanılıyor. Bu kesinlikle Roger"ın bu Antik Krallığın iradesi yerine getirememesinin nedenlerinden biri, yeterli zamanı olmadığı için. Hepsinden sonra, Shirahoshi yaklaşık 10 yılda bile doğmazdı.

post-19

Benzer Yazılar

Shanks"in TEK PARÇA talep etme zamanının geldiğini açıklamasının nedeni!
Teori Shanks"in TEK PARÇA talep etme zamanının geldiğini açıklamasının nedeni!

Shanks"in karakterini çevreleyen pek çok gizem var ve herkesin böyle bir şeyi tahmin edemeyeceği çok daha az ekran süresi var.. Değil mi?

Her Nakama için en uygun Şeytan Meyvesi
Teori Her Nakama için en uygun Şeytan Meyvesi

Tek kural, diğer Hasır Şapka Korsanları üyelerinin şeytan meyvelerini kullanmamaktır.. Yani bence:

Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi
Teori Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi

Sağlayacağım kanıt, One Piece hikayesiyle ilgili olarak tamamen spekülatif ve varsayımsal. Serinin başlangıcından beri, aklımızın arkasına oturmuş olabilecek bir soru, Luffy''nin şeytan meyvesi Gomu Gomu No Mi''nin selefi kim olurdu?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...