Logo
Teoriler

Her Nakama için en uygun Şeytan Meyvesi

Tek kural, diğer Hasır Şapka Korsanları üyelerinin şeytan meyvelerini kullanmamaktır.. Yani bence:

post-19
post-19
post-19
post-19
post-19

Jinbe için bir tane vermiyorum çünkü bir Balık Adam olarak muhtemelen zayıflayacaktı ve orijinal savaş stillerini korumaya çalışıyorum.

post-19

Zoro için Supa Supa no Mi gibi meyveler kullanmadım, Usopp için Mato Mato no Mi ve Franky için Buki Buki no Mi çünkü bu şeytan meyveleri dövüş yeteneklerine uysa bile, zihniyetleri için aynı olmayacak. Zoro"nun bıçakları oluşturmak ve onun yerine onlarla savaşmak için şeytan meyvesi kullandığını göremiyorum, Usopp, biraz beceri veya temelde Zoro ile aynı sorunu yaşayacak Franky olmadan düşmana kesinlikle vurmasına izin verecek bir hile kullanıyor..

*Syn2812 tarafından

Benzer Yazılar

“İlk Korsan Kral” Joy Boy
Teori “İlk Korsan Kral” Joy Boy

Joy Boy, Fish-Man Adası tarihinde önemli bir rol oynayan yüzey dünyasından bir adamdı.. Bir noktada, bir adaya rastladı, daha sonra Gol D. tarafından Laugh Tale olarak adlandırılacak. Roger, ve geride bir hazine bıraktı.

Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi
Teori Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi

Sağlayacağım kanıt, One Piece hikayesiyle ilgili olarak tamamen spekülatif ve varsayımsal. Serinin başlangıcından beri, aklımızın arkasına oturmuş olabilecek bir soru, Luffy''nin şeytan meyvesi Gomu Gomu No Mi''nin selefi kim olurdu?

Luffy'nin Annesi Göksel Ejderha Olabilir mi?
Teori Luffy'nin Annesi Göksel Ejderha Olabilir mi?

Önce neden bahsedilmediğini düşünüyordum, ve Garp Luffy"yi nasıl onun bakımı altına aldı?.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...