Logo
Teoriler

Luffy'nin Annesi Göksel Ejderha Olabilir mi?

Önce neden bahsedilmediğini düşünüyordum, ve Garp Luffy"yi nasıl onun bakımı altına aldı?.

post-19

Luffy bir babası olduğunu bile bilmiyordu ve henüz kimse onu annesiyle sorgulamadı ya Garp da sanki daha yüksek biri yapmamayı söylemiş gibi hiçbir şey söylemedi.. En büyük gizlilik gibi bir şey.

post-19

Benim teorim Luffy''nin annesinin bir Göksel Ejderha olduğu. Ejderhadan bahsetmişken, babası bir denizciydi, genç nesli onun izinden gitmeye teşvik etmek için her fırsatı değerlendiren, bu yüzden Ejderhanın bir Denizci olması mantıklı, ve muhtemelen çok yüksek. Muhtemelen Mary Geoise''e gidip Dünya Soyluları için koruma görevi görecek kadar yüksek rütbeli. Bence garip bir kader sayesinde Dragon onunla karşılaştı ve aşık oldular. Yasak bir çocukları vardı ve Tenryūbito onu sıradan biriyle yattığı için öldürdü ve D klanının bir üyesi daha kötüsü, Ejderha Luffy''den zar zor kaçtı.

post-19

Dünya Hükümeti ve hatta en yüksek sıralamalardan birkaçı Tenryūbito''dan birinin bu ihanetini biliyordu ve yeni doğan bebeğin Garp''a emanet edildiğini öğrendi. Ona Luffy"yi bir sır olarak saklamasını ve damarlarından hangi kanın aktığını asla açıklamamasını emrettiler.. Bu aynı zamanda Garp"ın Luffy"nin Doğu Blue"da neden büyüdüğüne de yol açabilir., kimsenin gerçekten umursamadığı bir yerde.

post-19

* Funnelingyourtunnel tarafından teori

Benzer Yazılar

Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi
Teori Luffy's Devil Fruit"in Önceki Sahibi

Sağlayacağım kanıt, One Piece hikayesiyle ilgili olarak tamamen spekülatif ve varsayımsal. Serinin başlangıcından beri, aklımızın arkasına oturmuş olabilecek bir soru, Luffy''nin şeytan meyvesi Gomu Gomu No Mi''nin selefi kim olurdu?

Luffy, Shanks"ın Wano"da gösterdiği İleri Düzey Fatih Haki"ye sahip mi??
Teori Luffy, Shanks"ın Wano"da gösterdiği İleri Düzey Fatih Haki"ye sahip mi??

Bölüm 1055''te Shanks''ı Fatih''in Haki''sini kullanırken Green Bull ile iletişim kuruyor ve aynı zamanda onu uzaktan zırhını sıyırıyor gibi görünüyor. Hepimiz bu Haki''nin ne yaptığını biliyoruz. Basitçe söylemek gerekirse: Conqueror''s Haki, kullanıcıya başkalarının iradelerini bunalma ve hükmetme yeteneği verir. Yalnızca kullanıcının kendileri daha güçlü hale gelirse daha güçlü olabilir. Ve gerçekten de Green Bull ile panel arasında iletişim kurduğunu gösteriyor 2 ve 3, yapılan bir bağlantı var. Ses efektine dikkat edin “”, bir şey koptu ima.

Tek Parça Ödül Avcıları Açıklandı!
Teori Tek Parça Ödül Avcıları Açıklandı!

Bu her zaman duyduğum popüler bir soru/eleştiri. Ama bence Bounty Hunters"ın olduğu her zaman görmezden geliyor ve Oda"ya biraz izin verirseniz ve karakterlerinin doğrudan yazılanların dışında hangi eylemleri yapacağını düşünürseniz, daha fazla Ödül Avcısı bulabiliriz..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...