Logo
Teoriler

Tek Parça Ödül Avcıları Açıklandı!

Bu her zaman duyduğum popüler bir soru/eleştiri. Ama bence Bounty Hunters"ın olduğu her zaman görmezden geliyor ve Oda"ya biraz izin verirseniz ve karakterlerinin doğrudan yazılanların dışında hangi eylemleri yapacağını düşünürseniz, daha fazla Ödül Avcısı bulabiliriz..

Önce tüm insanları Bounty Hunters başlığı altında listeleyelim:

post-19
post-19
post-19
post-19
post-19

Yani hepsi Bounty Hunters olarak adlandırıldı, ve bence hikayeye oldukça dağılmışlar. Ama ya size hikayede daha fazlası olduğunu söyleseydim, sadece Bounty Hunter unvanına sahip değiller?

Bu yüzden Yeti Cool Brothers"ı atarak başlayacağım.

post-19

Sezar''ın istihdamı altında suikastçı olarak listeleniyorlar. Yani birisine ödül ile suikast düzenlerlerse, ödülü doğru mu alırlar? Hemen hemen onları ödül avcıları yapıyor. Sezar denizcilerle temas kurduğundan beri, onları da nakde çevirebilirler.

Denizciler Bounty Hunting sisteminde inşa edildi: Savaş Lordları

post-19

Bu yüzden, Bounty Hunters adlı önceki grubun eleştirilerinin, ödül avı açısından arsa alaka düzeyinin olmaması olacağını biliyorum.. İşte büyük olasılıkla Bounty Hunter unvanı olmadan ödül avı yapan bir grup korsan. Denizcilerle bağları var ve diğer korsanları avladıkları biliniyor, neden yol boyunca ödül toplamasınlar?

post-19

Benzer Yazılar

Luffy, Shanks"ın Wano"da gösterdiği İleri Düzey Fatih Haki"ye sahip mi??
Teori Luffy, Shanks"ın Wano"da gösterdiği İleri Düzey Fatih Haki"ye sahip mi??

Bölüm 1055''te Shanks''ı Fatih''in Haki''sini kullanırken Green Bull ile iletişim kuruyor ve aynı zamanda onu uzaktan zırhını sıyırıyor gibi görünüyor. Hepimiz bu Haki''nin ne yaptığını biliyoruz. Basitçe söylemek gerekirse: Conqueror''s Haki, kullanıcıya başkalarının iradelerini bunalma ve hükmetme yeteneği verir. Yalnızca kullanıcının kendileri daha güçlü hale gelirse daha güçlü olabilir. Ve gerçekten de Green Bull ile panel arasında iletişim kurduğunu gösteriyor 2 ve 3, yapılan bir bağlantı var. Ses efektine dikkat edin “”, bir şey koptu ima.

Ejderhanın Geçmişi - Eski Amiral Shiroryu
Teori Ejderhanın Geçmişi - Eski Amiral Shiroryu

Oda efsaneleri, efsaneleri ve masalları kullanmayı sever, örneğin “Fable” geriye doğru = Elbaf. Çin mitolojisinde, olduğu söyleniyor 4 denizler: Kuzeyinde, Güney, Doğu ve Batı.

“Dünyanın En Güçlü Adamı” nın küçümsenmesi
Teori “Dünyanın En Güçlü Adamı” nın küçümsenmesi

Yaşlı hasta Whitebeard"ın hafife alınması/küçümsemesi ciddi şekilde sinir bozucu hale geliyor. Evet, hasta ve yaşlıydı, ama yine de Dünyanın En Güçlü Adamı unvanına sahipti ve Sengoku''ya göre dünyayı yok etme gücüne sahipti.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...