Logo
Teoriler

Shanks"in TEK PARÇA talep etme zamanının geldiğini açıklamasının nedeni!

Shanks"in karakterini çevreleyen pek çok gizem var ve herkesin böyle bir şeyi tahmin edemeyeceği çok daha az ekran süresi var.. Değil mi?

post-19

ancak, onu çevreleyen pek çok ince ipucu var ve bu da beni bu yönde düşündürdü.

• Shanks, Buggy''ye Laugh Tale''e kendi gemilerinde ulaşacaklarına söz verdi, ancak geçmişte 24 yıl Yol Poneglyph''lerini elde etmek için herhangi bir adım atmadı (MUHTEMELEN sahip olduğu hariç). Sanki bir şey bekliyormuş gibi görünüyor. Birisi için.

post-19

• Kehanet: Fishman Adası"nda Oden ve Roger, iki Deniz Kralı arasında iki hükümdarın doğumu hakkında bir konuşma duydu. Biri Shirahoshi, diğeri büyük olasılıkla Joy Boy. İki egemen vardı 25 o zaman buluşmak için yıllar. Şimdi o toplantıdan sadece bir yıl uzaktayız (dünyada). Luffy 24. yılda Shirahoshi ile tanıştı ama Nika şeytan meyvesi henüz uyanmamıştı..

post-19

• Gomu Gomu No Mi: Luffy kehanetten bu yana 9. yıl civarında meyveyi yedi. Shirahoshi''nin doğumundan bir yıl önce. Bu, Shanks"ın bir sonraki Joy Boy"u YARATMAYA çalıştığı anlamına geliyor (son bölümden Shanks"ın Gomu Gomu no Mi/Hito Hito no Mi"nin arkasındaki gerçeği bildiği açıktır., Model: Nika). Ve eğer bölüm 1"i tekrar okursanız, Luffy"nin meyveyi yemenin amaçlanmadığını göreceksiniz.. Shanks muhtemelen Ace"in yemesini istedi. Ama Roger"ın söylediği aynı kelimeleri duyduğunda Luffy"nin tek olduğuna ikna oldu.. Sonra denize çıkması için ona ilham verdi ve ona ticari marka strawhat verdi.

post-19

• Roger Korsanları: Roger aldı 14 Lodestar Adası"na ulaşmak için yıllar ama Luffy ZATEN Laugh Tale"in kapısını çalıyor? Luffy''nin yolculukları her zaman biraz fazla uygun göründü. Oden''in son dileği neden Wano''nun sınırlarını açıyordu? Rayleigh neden Luffy"ye öğretmek için kendi yolundan çıktı?? Neden şimdi tüm zamanların Shanks One Piece peşinden gidiyor? Roger, Laugh Tale"den döndükten sonra neden aniden Donanmaya teslim oldu?? Roger, Laugh Tale"den döndükten sonra Shanks"a ne dedi??

post-19

• Şimdi, son bölüm ''Vahşi tahmin''. Laugh Tale"e ulaştıktan sonra, Roger dünyanın sırlarını öğrendi. Joy Boy olmadığını öğrendi. Onlar 25 yıllar “çok erken”. Roger yakında öleceğinden beri, Joy Boy"un önümüzdeki 25 yıl içinde görünmesini sağlamak için önlemler aldı. Hasır Şapkaların dolaylı olarak hızlı koşmasına yardım etti.

post-19

Laugh Tale"den döndükten sonra, Roger, ekibine bir sonraki Joy Boy"un yolunu açması talimatını verdi.. Muhtemelen şu önemli talimatları yapmıştır:

SHANKS → Bir sonraki Joy Boy"u bulmak için VE...?

ODEN → Joy Boy"un Pluton"a ulaşabilmesi için Wano"nun sınırlarını açmak için.

RAYLEIGH → Yeni Dünya"ya kapı gözetlemek ve Joy Boy"un yeterince güçlü olduğundan emin olmak için.

ROGER → Bir sonraki Joy Boy"a ilham vermek için. Denize çıktıklarından emin olmak için. YENİ DÖNEMİ YARATMAK İÇİN.

Bölümde 1054 Shanks, TEK PARÇA TALEP etme zamanının geldiğini söyledi. Çünkü bekleyiş sona erdi. Bu Shanks"ın Luffy"nin ödül posterine baktığını söylemeden önce, Joy Boy"un sonunda uyandığından emin olmasını sağlardı..

post-19

Ve böylece şahsen URANÜS olduğunu düşündüğüm Tek Parçayı talep edecek ve Luffy"ye verecek. Roger''ın Planının son adımı.

*A_Manof_Cultur tarafından teori

Benzer Yazılar

Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi
Teori Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi

Şimdi Stussy ve Whitebeard"ın tüm One Piece oyunundaki en üzücü aşk hikayesine sahip olacağına dair bahisler alıyorum..

“İlk Korsan Kral” Joy Boy
Teori “İlk Korsan Kral” Joy Boy

Joy Boy, Fish-Man Adası tarihinde önemli bir rol oynayan yüzey dünyasından bir adamdı.. Bir noktada, bir adaya rastladı, daha sonra Gol D. tarafından Laugh Tale olarak adlandırılacak. Roger, ve geride bir hazine bıraktı.

Her Nakama için en uygun Şeytan Meyvesi
Teori Her Nakama için en uygun Şeytan Meyvesi

Tek kural, diğer Hasır Şapka Korsanları üyelerinin şeytan meyvelerini kullanmamaktır.. Yani bence:

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...