Logo
Teoriler

Bu yüzden Egghead"de Hain Yok

Şu anda Vegapunks arasında Stella da dahil olmak üzere bir hain, hatta Caribou tarafından bir “ihanet” olduğuna dair birçok spekülasyon var (Hasır Şapkalar Caribou''ya asla güvenmese de, gerçekten bir ihanet olarak kabul edilmeyecekti.) Bu doğru değil çünkü tüm Vegapunk"ların bağlantılı bir hafızası ve bağlantılı bir algısı var, bu yüzden planlarından sapan birinin farkında olmalılar.

post-19

Biz, okuyucular, Bölüm 1075''ten sonra epey bir güdük içinde kaldık. Adadaki biri Seraphim kontrolünü geçersiz kılıyor, Stella Vegapunk kayıp, ve birisi Labophase çevresindeki tüm Den Den Mushi"yi kapatıyor.

post-19

Bildiğimiz gibi, Seraphim"in Vegapunklar üzerindeki kontrolünü geçersiz kılabilecek tek kişi Beş Yaşlı. Bölüm 1075''ten bir panel, birkaç Den Den Mushi''nin neredeyse aynı anda kapatıldığını gösteriyor. Bu sadece bir kişinin işiyse, son derece hızlı hareket ediyor olmalılar. Işık hızı kadar hızlı, bu da beni Kizaru"nun zaten adada olduğuna inanmaya yönlendiriyor, ve Satürn, Seraphim herkesi olduğu yerin dışında zaten geçersiz kılan. Den Den Mushi"yi hedeflemelerinin nedeni, Vegapunks"ın ne kadar güçlü olduğunu bilmeleridir., Hasır Şapkalar, ve CP0, bu nedenle güvenlik önlemlerini devre dışı bırakmak sürpriz bir suça hazırlanmanıza yardımcı olabilir. En güçlülerinden bazıları, bildikleri gibi dünyadaki en önemli insanlar şu anda bu laboratuvarda.

post-19

Laboratuvardaki süpürmelerinde, Kizaru ve Satürn ayrıca Kuma''nın hafıza bankası odasında Stella Vegapunk"ı buldu.. Zaten yakalanmış olabilir, ya da belki ne olduğunu fark ettiği için saklanmayı/kaçmayı başardı. Sonuçta o en zeki adam. Bonney, o sırada istemeden Kuma''nın anılarının içine gizlendiği için kaçırılmaktan veya öldürülmekten de kaçınabildi.. Vegapunklar birbirleri arasındaki bazı komploların bir parçası değil. Düşmanları çoktan adaya sızdı, büyük bir giriş yapmamayı seçti.

* Acosta9211 tarafından teori

Benzer Yazılar

D"nin Anlamı Tek Parça
Teori D"nin Anlamı Tek Parça

“D İade”, adlarında ilk “D” olan bazı insanları çevreleyen bir gizemdir. D''nin olası anlamlarını görelim:

Oda'nın Zoro'nun Soyuna Dayan Bomba Bilgileri!
Teori Oda'nın Zoro'nun Soyuna Dayan Bomba Bilgileri!

Bir aydan uzun bir süre önce Shimotsuki Ushimaru''nun Zoro ile ilişkisi hakkında bir gönderi yaptım. Ushimaru''nun ve Zoro''nun ilişkisinin doğasının bir baba ve oğul değil, bir büyükbaba ve torun olduğunu iddia ettim.. Sunmak için hızlı ileri sarın ve SBS 101''den buna bir cevap aldık. Oda kendisi Ushimaru''nun gerçekten baba olmadığını doğrular.

Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi
Teori Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi

Şimdi Stussy ve Whitebeard"ın tüm One Piece oyunundaki en üzücü aşk hikayesine sahip olacağına dair bahisler alıyorum..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...