Logo
Teoriler

Oda'nın Zoro'nun Soyuna Dayan Bomba Bilgileri!

Bir aydan uzun bir süre önce Shimotsuki Ushimaru''nun Zoro ile ilişkisi hakkında bir gönderi yaptım. Ushimaru''nun ve Zoro''nun ilişkisinin doğasının bir baba ve oğul değil, bir büyükbaba ve torun olduğunu iddia ettim.. Sunmak için hızlı ileri sarın ve SBS 101''den buna bir cevap aldık. Oda kendisi Ushimaru''nun gerçekten baba olmadığını doğrular.

post-19

Şimdi, birçoğu bu vahyi Zoro"nun Shimotsuki Ailesi ile hiçbir bağı olmadığının kanıtı olarak kabul etti., ama katılmıyorum. Aslında, bu yeni bilgi aslında teoriyi güçlendiriyor. Oda''nın SBS 101''de ne dediğini görelim ve kısmen parçalayalım.

post-19

Soru: “Eiichiro Oda-sama, Bölüm 1024''i büyük bir ilgiyle dikkatle gözlemledim. Kendisine “falan” diye hitap eden belirli biri, o muydu, ihtimal, Zoro-dono''nun babası?

post-19

Oda: “Aslında bu bay “belirli soimeone” kimliğiyle ilgili birçok soru aldım. Bu birinin onu bilerek nasıl sakladığı göz önüne alındığında bunu açıklamanın kaba olacağını hissediyorum., ama birçok insan tahmin ettiğinden beri, Onu tanıtacağım. Bu üç adam aslında harap olmuş bölgelerin Daimyo"ları..

post-19

Oda: “Oden''in ölümünden sonra, tüm bölgeler Orochi''yi yenmek için yükseldi. Ancak hepsi Canavar Korsanları tarafından dövüldü. Shimotsuki Ushimaru bir zamanlar Onimaru ile ünlü olduğu için, Zoro ile savaşan tilki, Onimaru Shusui"yi Zoro"dan çaldığında, Ushimaru"nun gençliğinde yaptığı gibi görünmesine şaşırdı, ama o sahne çok karmaşık olduğu için onu kestim. Hikayede bundan bahsetmeyebilirim... Her neyse, sorunuzu cevaplayacağım. Ushimaru Zoro''nun babası değil. Bu üç karakterin adı mangada açıklanmayacak, bu yüzden onları buraya dahil ediyorum. Ushimaru''nun soyuyla ilgili olarak, daha fazla çizip çizmeyeceğimden emin değilim, bu yüzden tartışmayı burada bitirelim*. Gerçekten birbirine benziyorlar huh*?”

post-19

Cümlenin ilk bölümünü ele alalım, “Her neyse, sorunuzu cevaplayacağım. Ushimaru Zoro''nun babası değil”, Oda, Ushimaru''nun özellikle Zoro''nun babası olmadığını söylüyor. Akraba olmadıkları veya baba-oğul dışında başka bir ilişkiye sahip olamayacakları hakkında hiçbir şeyden bahsetmiyor., zaten asla iddia etmedim. Bu, Oda''nın yorumu açık uçlu olduğundan Zoro"nun Shimotsuki olma olasılığını ortadan kaldırmaz..

post-19

Cümlenin ikinci kısmı, “Ushimaru"nun soyuyla ilgili olarak, Daha fazlasını çizip çizmeyeceğimden emin değilim, öyleyse tartışmayı burada bitirelim”, yorumunun ikinci yarısında Oda, Ushimaru"nun soyunu daha fazla araştırıp keşfetmeyeceğinden emin olmadığından bahsediyor, bu yüzden tartışmayı orada bitiriyor. Ya sana Oda''nın böyle bir şeyi ilk kez yapmadığını söyleseydim? Aslında, tamamen aynı karakter için aynı şeyi yaptı.

post-19

SBS"de 92, Oda"ya bir soru sorulur ve bunu söylemeye doğru yola çıkar:

“İşin aslı, Wano''dan bir gemi birkaç on yıl önce East Blue''ya ulaştı. O gemideki birinin torunlarından biri, herkesin aşina olduğu bir kişidir*... Bu bölüm ana hikayenin ilerleyen bölümlerinde yer alabilecek, bu yüzden bundan daha fazla bahsetmeyeceğim. Büyük bir olay örgüsü olmayacak, sadece küçük bir hikaye olacak*.

post-19

Benzer Yazılar

D"nin Anlamı Tek Parça
Teori D"nin Anlamı Tek Parça

“D İade”, adlarında ilk “D” olan bazı insanları çevreleyen bir gizemdir. D''nin olası anlamlarını görelim:

Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi
Teori Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi

Şimdi Stussy ve Whitebeard"ın tüm One Piece oyunundaki en üzücü aşk hikayesine sahip olacağına dair bahisler alıyorum..

Shanks"in TEK PARÇA talep etme zamanının geldiğini açıklamasının nedeni!
Teori Shanks"in TEK PARÇA talep etme zamanının geldiğini açıklamasının nedeni!

Shanks"in karakterini çevreleyen pek çok gizem var ve herkesin böyle bir şeyi tahmin edemeyeceği çok daha az ekran süresi var.. Değil mi?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...