Logo
Teoriler

D"nin Anlamı Tek Parça

“D İade”, adlarında ilk “D” olan bazı insanları çevreleyen bir gizemdir. D''nin olası anlamlarını görelim:

1 — Şafak

post-19

En bariz olanı, One Piece ilk bölümünün Romance dawn olarak adlandırılmasından bu yana birçok insan bunu zaten düşündü, ve birçok karakter, Hasır Şapkaların dünyaya getirmesi gereken büyük olay olarak “Dünyanın Şafağı” ndan bahsetti..

post-19

Kozuki Toki kehanetinde birisinin yeni bir şafak getireceğini söyledi.

post-19

2 — Şeytan

post-19

Bu son zamanlarda beni vurdu, D. “tanrıların doğal düşmanı”, Tanrı''nın doğal düşmanı nedir? Şeytan.

post-19

One Piece"de Göksel Ejderhalar, Dünya Hükümeti aracılığıyla kötü korsanları alt eden iyi adamlar gibi davranarak kendilerine Tanrılar ve kurallar diyorlar.. Ama gerçekte gölgelerde gizlenmiş en kötü şeyleri yaptıklarını biliyoruz, bu yüzden kendilerini Tanrı olarak adlandıran insanlar için onları alaşağı edebilecek kişinin “Şeytanlar” veya “Şeytanlar” olacağı çok adil görünüyor.

post-19

Luffy"nin One Piece"de Şeytan olarak adlandırıldığı çok zaman oldu., ve onun bir kahraman olmak istemediğini biliyoruz, bu yüzden “Şeytan” olarak kabul edilerek sözde “Tanrıları” alaşağı etmesi gerçekten uygun görünüyor.

Benzer Yazılar

Bu yüzden Egghead"de Hain Yok
Teori Bu yüzden Egghead"de Hain Yok

Şu anda Vegapunks arasında Stella da dahil olmak üzere bir hain, hatta Caribou tarafından bir “ihanet” olduğuna dair birçok spekülasyon var (Hasır Şapkalar Caribou''ya asla güvenmese de, gerçekten bir ihanet olarak kabul edilmeyecekti.) Bu doğru değil çünkü tüm Vegapunk"ların bağlantılı bir hafızası ve bağlantılı bir algısı var, bu yüzden planlarından sapan birinin farkında olmalılar.

Oda'nın Zoro'nun Soyuna Dayan Bomba Bilgileri!
Teori Oda'nın Zoro'nun Soyuna Dayan Bomba Bilgileri!

Bir aydan uzun bir süre önce Shimotsuki Ushimaru''nun Zoro ile ilişkisi hakkında bir gönderi yaptım. Ushimaru''nun ve Zoro''nun ilişkisinin doğasının bir baba ve oğul değil, bir büyükbaba ve torun olduğunu iddia ettim.. Sunmak için hızlı ileri sarın ve SBS 101''den buna bir cevap aldık. Oda kendisi Ushimaru''nun gerçekten baba olmadığını doğrular.

Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi
Teori Whitebeard ve Stussy"nin Üzücü Geçmişi

Şimdi Stussy ve Whitebeard"ın tüm One Piece oyunundaki en üzücü aşk hikayesine sahip olacağına dair bahisler alıyorum..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...