Logo
Haberler

Her Hasır Şapkanın Girişlerinden Luffy"ye katılması için kaç Bölüm aldı

Sadece matematikte net olmak için, Sayıma hem giriş bölümünü hem de gerçek katılımı dahil ediyorum. Yani Bölümde bir karakter tanıtıldıysa 5 ve Bölüm"e katıldı 10, Bölüm olarak sayardım 5, 6, 7, 8, 9, ve 10, yani 6 toplam bölüm. Denklem Join-Intro değil, onun (Katıl-Giriş) +1.

post-19

Luffy: 1 bölüm. Tanıtıldı ve macerasına Bölüm"de başladı 1, ve sanırım bir mürettebata sahip olana kadar bir mürettebata “katılmadığını” iddia edebilirsiniz., diyelim ki kaptan ilk üye.

post-19

Zoro: 4 bölümler. Bölümde tanıtıldı 3 ve Bölüm"e katıldı 6.

post-19

Nami: 14 veya 87 bölümler, bakış açınıza bağlı olarak. O Bölüm tanıtıldı 8, Bölüm Luffy ile seyahat başlar 21, ve resmen Bölüm Arlong'un yenilgisinden sonra katılır 94. Şahsen ben ikinci numarayı tercih ediyorum.

post-19

Usopp: 19 bölümler. Bölüm 23'te tanıtılan Bölüm 41'e katılır.

post-19

Sanji: 26 bölümler. Bölüm 43'te tanıtıldı, Bölüm 68'e katılır.

post-19

Helikopter: 19 bölümler. Bölüm 134'te tanıtıldı, Bölüm 154'e katılıyor.

post-19

Robin: Bakış açınıza bağlı olarak 105 veya 285 bölüm. Bölüm 114'te tanıtıldı, Bölüm 218'de Alabasta'dan sonra mürettebata katıldı ve 398. Bölümde Enies Lobisinde kalıcı olarak katılmaya karar verdi. Nami"nin aksine, Onu daha düşük sayıya katıldığını düşünmeyi tercih ederim.

post-19

Benzer Yazılar

Oda, Tüm Hasır Şapkalı Büyük Filo Kaptanlarının Yaşını Açıkladı
Haber Oda, Tüm Hasır Şapkalı Büyük Filo Kaptanlarının Yaşını Açıkladı

Hasır Şapka Büyük Filosu, Maymun D. Luffy ve Hasır Şapka Korsanları altında hizmet vermeye söz veren yedi kuruluşun oluşturduğu bir filodur.

Çocuk Korsan Üyelerinin İsimleri Açıklandı!
Haber Çocuk Korsan Üyelerinin İsimleri Açıklandı!

Çocuk Korsanları, Sabaody Takımadaları Arkı sırasında Hasır Şapka Korsanlarının oraya iki yıl önce geldiği sırada tanıtılan rezil ve dikkate değer bir çaylak korsan ekibidir.. Gibi, onlar En Kötü Neslin bir parçası. Kaptanları Eustass Kid.

Tek Parça Romantik İlişkiler
Haber Tek Parça Romantik İlişkiler

Efsane: One Piece X karakteri X diğer karakter One Piece aşık.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...