Logo
Teoriler

Mihawk ve Beyazsakal Arasındaki Mesafe

Sanırım sonunda Mihawk"ın Whitebeard hakkında söylediklerini anladım, aralarındaki “mesafeyi” ölçmekle ilgili bir şey.

post-19

Bence Mihawk'ın izolasyonu ve mutlak gücü onu kendi gücü hakkında neredeyse bilgisiz kılıyor. Eğer gerçekten düşünürsen, gerçek bir rakibi yok.

post-19

Gol D. Roger Beyazsakallı ve belki de Shiki'ye sahipti. Garp'ın Sengoku ve hatta Gol D. Roger vardı.

post-19

Yonko'nun birbirleri var ve Amiraller de öyle.

post-19

Peki ya Mihawk? Sahip olduğu tek gerçek rakibini kaybetti (Shanks) 12 Yıllar önce. ON İKİ!

post-19

Whitebeard savaşlarını efsanevi olarak nitelendirdi. Görünüşe göre Mihawk son 12 yılını neredeyse (güç açısından) yalnız geçirdi, bu komik çünkü karakterine uyuyor. Yalnız yelken açıyor, tek başına bir kalede yaşıyor, tek başına bir adada. Bu izolasyon teması Mihawk.

post-19

Daha fazlasını eklemek için, Serideki Mihawk bir tür efsane olarak değerlendirilir. Herkes onun hakkında yorum yaparken Marineford"a geri dönün. Efsanevi (türünün 12) kılıcını işaret ederek, gözlerindeki tehdidi işaret ediyor ve vurmak üzereymiş gibi göründüğünde, neredeyse herkes hareketsiz durdu, efsanenin doğru olup olmadığını ölçmek için beklemek.

post-19

Bu kelimeyi sevdim, ölçü. Amiraller onu ölçüyorlardı, Shichibukai onu ölçüyorlardı, neredeyse Mihawk'ın Whitebeard'ı ölçtüğü gibi. Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası, gücünde tek başına, Dünyanın En Güçlü Adamının yanında nerede durduğunu görmek için test ediyor. Yukarıda, altında, eşit mi? Sorduğu buydu.

post-19

Biraz daha eklemek için. Mihawk genellikle Dünya Hükümeti"nin çağrısına kulak vermez, ama Marineford istisnaydı. Mihawk"ın herhangi bir gerçek seçkinle savaşması için izin verilen tek arenaydı.. Genellikle Yonko ile savaşamaz çünkü bu onlara karşı bir savaş ilanı olurdu (ve Dünya Hükümeti'nin planlarını da ihlal ediyor olabilir). Ejderha ile savaşamaz... nerede olduğunu bilen ve bu da başka bir savaş ilanı. Amirallerle savaşamaz. Ve Mihawk"ın Shanks gelir gelmez gitmesi uygun, neredeyse rekabetlerinin bittiğini ve artık sadece arkadaş olduklarını belirtiyor.

post-19

Mihawk olmayı hayal edebiliyor musun? O kadar güçlü ki neredeyse bu güçte izole oluyorsunuz. Zoro vs Mihawk efsanevi olacak!

* Barmanlagün tarafından teori

Benzer Yazılar

Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam
Teori Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam

Bölüm 631, Crocus ve Laboon''u timeskip''ten sonra ilk kez gösterir. Çiğdem, Wano Krallığı ile ilgili görünen Samuray veya Japon kıyafetleri giyen bilinmeyen bir kişiyle içiyor..

Whitebeard's Bounty neden Gol D. Roger'dan çok daha etkileyici?
Teori Whitebeard's Bounty neden Gol D. Roger'dan çok daha etkileyici?

Beyazsakal dünyanın en güçlü adamıydı. Beyaz Sakal Korsanları''nın kaptanıydı ve her biri inanılmaz derecede güçlü bir bölüm komutanı tarafından yönetilen 16 bölüme bölünmüş 1.600 korsandan oluşan devasa bir korsan filosunu doğrudan kontrol ediyordu.

Neden Monkey D. Dragon Logue Town'daydı?
Teori Neden Monkey D. Dragon Logue Town'daydı?

Bugün Devrimci Maymun D. Dragon hakkında konuşuyoruz. Özellikle NEDEN Logue Town"daydı.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...