Logo
Teoriler

Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam

Bölüm 631, Crocus ve Laboon'u timeskip'ten sonra ilk kez gösterir. Çiğdem, Wano Krallığı ile ilgili görünen Samuray veya Japon kıyafetleri giyen bilinmeyen bir kişiyle içiyor..

post-19

Bu bölüm çıktığında, hepimiz bunun Wano olaylarının habercisi olduğunu biliyorduk. Hepsinden sonra, Bu yay Thriller Bark"tan beri heyecanlandı ve ifşa etmenin ağır olmasını bekliyorduk.

post-19

Şimdiye kadar, olmuştur, ama hala ortaya çıkarılması gereken büyük bir gizem var, bu adam Crocus ile raslantı içen kimdi? Yaşlı adamın Oro Jackson"ın doktoru olduğunu bildiğimizden beri, Biriyle bu kadar arkadaş canlısı olduğunu görmek bizi bu adamın Roger'ın ekibinin bir parçası olduğuna inanmaya yöneltti.

post-19

Birçok insan onun Scopper Gaban olduğunu ve onunla Wano'da buluşacağımızı varsaydı. Ancak Wano Arc sona erdi ve Scopper Gaban da bu sefer tanıtılmadı.

post-19

Başka bir teori, benzer ceket ve saç kesimi nedeniyle Altın Aslan Shiki'ydi, ancak Crocus'un kaptanının eski düşmanlarından biriyle (ve gerçek bir yeminli düşman olan Whitebeard gibi dost bir rakip değil) neden bu kadar arkadaş canlısı olacağını anlamıyorum ve bildiğimiz gibi, Altın Aslan'ın Wano Kuni ile hiçbir bağı yok.

Benzer Yazılar

Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!
Teori Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!

Bir “kılıç” tutmak sizi Gerçek Kılıç Ustası yapmaz, Şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha karmaşık AKA “becerisi olmayan bir Kılıç demir çubuktan başka bir şey değildir”.

Mihawk ve Beyazsakal Arasındaki Mesafe
Teori Mihawk ve Beyazsakal Arasındaki Mesafe

Sanırım sonunda Mihawk"ın Whitebeard hakkında söylediklerini anladım, aralarındaki “mesafeyi” ölçmekle ilgili bir şey.

Whitebeard's Bounty neden Gol D. Roger'dan çok daha etkileyici?
Teori Whitebeard's Bounty neden Gol D. Roger'dan çok daha etkileyici?

Beyazsakal dünyanın en güçlü adamıydı. Beyaz Sakal Korsanları''nın kaptanıydı ve her biri inanılmaz derecede güçlü bir bölüm komutanı tarafından yönetilen 16 bölüme bölünmüş 1.600 korsandan oluşan devasa bir korsan filosunu doğrudan kontrol ediyordu.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...