Logo
Teoriler

Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!

Bir “kılıç” tutmak sizi Gerçek Kılıç Ustası yapmaz, Şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha karmaşık AKA “becerisi olmayan bir Kılıç demir çubuktan başka bir şey değildir”.

post-19

Bu aynı zamanda Kaido ve Big Mom"un neden, ne kadar güçlü olursa olsun, “Dünyanın En Büyük Kılıç Ustası” için rekabet edemez.

Hiç bu kadar zarif bir kılıç görmemiştim. Mihawk: Yumuşaklığı olmayan bir kılıçta güç yoktur.

Tekrar, bu sadece orada yetiştirilen bir şey değil. Mr.1'e karşı tekrar başvurulur:

post-19

Ve belli ki, Wano"da referans alınmıştır:

post-19

Bir tarafa ya da diğerine gerçekten inmek için yeterli bilgiye sahip değiliz, ancak dünyanın en güçlü kılıç ustasının Kaido bir kılıç almış ve düşman ölene kadar gerçekten sert sallandığını söylemek güvenlidir.

Burada bulunan başka şeyler de var, karakterlerin neyin kılıç ustası olup neyin olmadığını bildiği platonik anlamda bir kılıç ustası hakkında bir “fikir” vardır, kendilerine böyle atıfta bulunup bulunmayacakları, ve bunun gibi.

Bu yüzden, açıkça varken kılıç tutmaktan başka “gerçek kılıç ustası” sınıfı olmadığı fikri bana tuhaf geliyor..

post-19
post-19
post-19
post-19
post-19

Bildiklerimizden, gerçek Kılıç Ustası ustalığa sahip olmalı, hem koruma hem de savunma gücüne sahip olmalı, ve kılıcı bir Kara Kılıç"a dönüştürülerek kırılmaz olmalı. Sadece gerçek bir kılıç ustası “Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası” olabilir. Zoro zaten birinci ve ikinci kısımlara sahip. Muhtemelen üçüncüsü yakında gerçekleşecek ve Zoro Mihawk ile yüzleşmeye hazır olacak.

*GSMichaelson tarafından teori

Benzer Yazılar

SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!
Teori SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!

Seraphim, Amazon Lily"nin baskınında ilk kez sahneye çıktı., Denizciler Boa Hancock"u yakalamaya çalıştığında. Bunlar, Denizcilerin Özel Bilim Grubu tarafından, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.

Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam
Teori Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam

Bölüm 631, Crocus ve Laboon''u timeskip''ten sonra ilk kez gösterir. Çiğdem, Wano Krallığı ile ilgili görünen Samuray veya Japon kıyafetleri giyen bilinmeyen bir kişiyle içiyor..

Mihawk ve Beyazsakal Arasındaki Mesafe
Teori Mihawk ve Beyazsakal Arasındaki Mesafe

Sanırım sonunda Mihawk"ın Whitebeard hakkında söylediklerini anladım, aralarındaki “mesafeyi” ölçmekle ilgili bir şey.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...