Logo
Teoriler

SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!

Seraphim, Amazon Lily"nin baskınında ilk kez sahneye çıktı., Denizciler Boa Hancock"u yakalamaya çalıştığında. Bunlar, Denizcilerin Özel Bilim Grubu tarafından, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.

post-19

Seraphim birimleri, tıpkı orijinal Bartholomew Kuma merkezli Pacifistas gibi, mevcut bir kişinin imajında inşa edilmiş siborglardır. Onların durumunda, eski Deniz Savaş Lordlarına esrarengiz benzerlikler taşıyorlar, çok daha genç yaşta ve nispeten daha büyük bir boyutta da olsa. Amazon Lily"ye konuşlandırılanlar, Örneğin, çocuklukları boyunca Dracule Mihawk ve Boa Hancock"unkilerle eşleşen benzerlikleri vardı, ikincisi Gorgon Sisters tarafından desteklendi.

post-19

Bunun dışında, Pacifista'nın bir başka belirgin özelliği, kahverengi ten, beyaz saç, siyah kanatlar ve sırtlarında yanan bir ateş tüyü içeren lunaryan benzeri biyolojileridir. Her Pacifista gibi Seraphim, vücutlarında bir yerde işaretlenmiş “PX-” atamasına sahiptir. Ayrıca, bazı Seraphim spor yıldız şeklindeki öğrenciler özel bir fiziksel özellik olarak.

post-19

Orijinal Pacifista gibi, Seraphim görevlerini sessiz, robotik bir şekilde yerine getirirler. Saldırmak için bir direktif emri verilirse, emredildiği gibi yapacaklar, kısıtlama göstermeden ve düşürülmüş savaşçıların hayatlarını riske atmadan. Koby, Deniz kaptanı ve SWORD üyesi olmasına rağmen, Amazon Lily kuşatması sırasında onları hüküm sürmekte belirgin bir sorun yaşadı, normal Pacifista birimlerinden daha kontrol edilmelerinin daha zor olabileceğini ima ederek.

post-19

Seraphim, yerleşik lazer silahları ve kayıt ekipmanı kullanımlarının kanıtladığı gibi siborglardır. Bazılarının dış silahlara erişimi var, kılıç gibi, uzmanlıkla kullanabilecekleri. Dracule Mihawk"a dayanan Seraphim, özellikle, dağları bile ikiye bölebilen inanılmaz derecede yıkıcı bir kılıç ustalığı seviyesi sergiliyor, gerçek anlaşmadan farklı değil.

post-19

Seraphim, Dört İmparatordan birini bile zorlamak için yeterli güç ve beceri gösterdi., Marshall D. öğretmek, savunma pozisyonuna, sayısız astını zahmetsizce yendikten hemen sonra.

post-19

Ayrıca, lunarian özellikleri sayesinde, muazzam bir dirençleri var gibi görünüyorlar, Gorgon Kardeşler tarafından not edilen bir şey, Kuşatmaya karışan Seraphim"in adayı vücutlarının üzerinde neredeyse bir çizikle terk ettiğini iddia eden. Genç görünümleri, çocuklarla savaşan çekinceleri olan düşmanların kendilerine saldırmasını da engelleyebilir..

post-19

Benzer Yazılar

Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?
Teori Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?

“Dark King” Silvers Rayleigh, Roger Pirates"in eski ilk arkadaşı, “Korsan Kralın Sağ Eli” olarak bilinir. Son derece güçlü, kolayca tanıtılan en güçlü karakterlerden biri.

Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!
Teori Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!

Bir “kılıç” tutmak sizi Gerçek Kılıç Ustası yapmaz, Şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha karmaşık AKA “becerisi olmayan bir Kılıç demir çubuktan başka bir şey değildir”.

Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam
Teori Çiğdem ile İçki İçen Gizemli Adam

Bölüm 631, Crocus ve Laboon''u timeskip''ten sonra ilk kez gösterir. Çiğdem, Wano Krallığı ile ilgili görünen Samuray veya Japon kıyafetleri giyen bilinmeyen bir kişiyle içiyor..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...