Logo
Teoriler

Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?

“Dark King” Silvers Rayleigh, Roger Pirates"in eski ilk arkadaşı, “Korsan Kralın Sağ Eli” olarak bilinir. Son derece güçlü, kolayca tanıtılan en güçlü karakterlerden biri.

post-19

Shakky, Onbir Süpernova'ya atıfta bulunarak “hepinizden 100 kat daha güçlü” olduğunu söyleyerek gücüne kefil olur.

post-19

Garp bilgilendirildiğinde Rayleigh Sabaody Takımadaları"nda olabilir, adamlarına onunla yüzleşmemelerini söyledi, Denizcilerin iki efsane ile yüzleşmemesi gerektiğini düşündü, Whitebeard ve Rayleigh aynı anda.

post-19

Olağanüstü gücü nedeniyle Rayleigh, Amiral Kizaru ile eşit şekilde savaşmayı başardı ve hatta amirali çizmeyi başardı. ancak, kendisi eskisi kadar genç olmadığını itiraf etti, ve savaşta yorulabilir. Bu, gücünün zirvesindeyken, Kizaru ile eşleştiğinden daha güçlü olabileceği anlamına gelebilir., gücünün gerçek bir kanıtı!

post-19

Jinbe, Whitebeard"ı görmeye alışkın eski bir Shichibukai, daha sonra Rayleigh"i şahsen görünce şok oldu. Eustass Kid"in kendisi Rayleigh"in “bir Efsane” olduğunu bile belirtiyor.

post-19

Rayleigh, yaşlılık yaşına rağmen muazzam bir fiziksel güce sahiptir.. Sakin Kemer"de yüzerken birkaç Deniz Kralını çıplak elleriyle öldürecek kadar güçlüdür..

post-19

Ayrıca, Rayleigh Haki her üç tür kullanabilirsiniz dünyada insanların çok az sayıda biridir. Haki"nin büyük ustalığına sahip olduğu ve Luffy"ye onlar hakkında öğretirken her üç türü de kullandığı gösterilmiştir., ve onu temel konularda eğitmek.

post-19

Haoshoku Haki (Conqueror's Haki), belirli bir hedefi tamamen bilinçsiz hale getirebileceği ve onunla kendini kaplayabildiği ölçüde ustalaştı.

post-19

Benzer Yazılar

Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!
Teori Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!

Bölüm 1059''da Koby''nin Karasakal Korsanları tarafından ele geçirildiğine dair bir gazete haberi görüyoruz. İnsanların en çok bahsettiğini gördüğüm teori Karasakal"ın Koby"nin Cross Guild"e ödülünü vermesi ve sonra Alvida buluşmasını elde etmenizdir.. Bu çok havalı olurdu ve bence bu makul ama bence bu hala sahip olduğum teorinin üstünde olabilir.

SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!
Teori SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!

Seraphim, Amazon Lily"nin baskınında ilk kez sahneye çıktı., Denizciler Boa Hancock"u yakalamaya çalıştığında. Bunlar, Denizcilerin Özel Bilim Grubu tarafından, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.

Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!
Teori Tek Parçada GERÇEK Kılıç Ustası Yapan Nedir?!

Bir “kılıç” tutmak sizi Gerçek Kılıç Ustası yapmaz, Şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha karmaşık AKA “becerisi olmayan bir Kılıç demir çubuktan başka bir şey değildir”.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...