Logo
Teoriler

Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!

Bölüm 1059'da Koby'nin Karasakal Korsanları tarafından ele geçirildiğine dair bir gazete haberi görüyoruz. İnsanların en çok bahsettiğini gördüğüm teori Karasakal"ın Koby"nin Cross Guild"e ödülünü vermesi ve sonra Alvida buluşmasını elde etmenizdir.. Bu çok havalı olurdu ve bence bu makul ama bence bu hala sahip olduğum teorinin üstünde olabilir.

post-19

Yani Kuzan Karasakal"a bağlı ve hakim teori, SWORD için gizli görevde olduğu.. Böylece etkileşim çok büyük bir olasılık. Ancak, ya Koby'nin yakalanmasının bir başka nedeni de Kuzan'ın sadakatini kanıtlamaksa? Karasakal, izin verdiğinden çok daha fazlasını bildiğini gösterdi, peki ya zaten Kuzan"dan şüpheleniyorsa ve Kuzan"ın kendisini donanmadan tamamen çıkardığını kanıtlamak için önünde Koby"i öldürmesini istiyorsa.

post-19

Kuzan reddederdi, bu da aslında SWORD"un bir parçası olduğunu ortaya çıkarıyor, bu yüzden Coby ile kaçmaya çalışıyor ama yaralandı. Kuzan'ın Karasakal altında bağlantı kurmasının nedenlerinden biri, Karasakal'ın iki şeytan meyvesi gücü elde etmek için kullandığı yöntemi ve Karasakal Korsanlarının diğer güçleri nasıl çaldığını ve geçmeden önce kazandığı bilgiyi Koby'ye verebileceğini ve ayrıca Koby'ye buz gücünü verebileceğini keşfetmek olabilir bir şekilde süreçte.

post-19

Koby"nin hikayenin büyük bir parçası olmasının nedeni Luffy"ye Karasakal"ın sırrını anlatacak olanın o olması bana çok mantıklı geliyor.. Karasakal, savaşları sırasında Luffy"ye monolog yapabilir ve söyleyebilirdi ama bence bunu yapacak kişi Koby olsaydı çok daha dinamik olurdu.. Paneli, bir süre sonra Koby"yi tekrar gördüğümüz ve aniden buz güçlerini kullandığı ve neden onlara sahip olduğunu açıkladığı birkaç yaydan sonra hayal edin..

* Fun-Health3172 tarafından Teori

Benzer Yazılar

Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!
Teori Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!

One Pirece"de net bir “iyi adam” veya “kötü adamlar” olmamasını gerçekten seviyorum, karakterler sırf ikisi de “iyi adamlar” oldukları için bir araya gelmezler, ve birbirleriyle kavga etmiyorlar çünkü biri iyi, diğeri kötü adam. Bu hemen hemen bir çıkar çatışması ve son 2 bölüm bunu gerçekten doğruladı, bize One Piece World''ün Wano''daki 150 Bölümden sonra ne kadar kaotik ve eğlenceli olduğunu hatırlattı. Kötü Kaido ve Big Mom.

Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?
Teori Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?

“Dark King” Silvers Rayleigh, Roger Pirates"in eski ilk arkadaşı, “Korsan Kralın Sağ Eli” olarak bilinir. Son derece güçlü, kolayca tanıtılan en güçlü karakterlerden biri.

SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!
Teori SERAPHIM, Dünya Hükümetinin Yeni Müthiş Silahı!

Seraphim, Amazon Lily"nin baskınında ilk kez sahneye çıktı., Denizciler Boa Hancock"u yakalamaya çalıştığında. Bunlar, Denizcilerin Özel Bilim Grubu tarafından, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...