Logo
Teoriler

Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!

One Pirece"de net bir “iyi adam” veya “kötü adamlar” olmamasını gerçekten seviyorum, karakterler sırf ikisi de “iyi adamlar” oldukları için bir araya gelmezler, ve birbirleriyle kavga etmiyorlar çünkü biri iyi, diğeri kötü adam. Bu hemen hemen bir çıkar çatışması ve son 2 bölüm bunu gerçekten doğruladı, bize One Piece World'ün Wano'daki 150 Bölümden sonra ne kadar kaotik ve eğlenceli olduğunu hatırlattı. Kötü Kaido ve Big Mom.

post-19

Cross Guild ile, Farklı ahlaklara sahip erkeklerin bir kombinasyonu olmalarını seviyorum. Mihawk çok kötü görünmüyor, daha onurlu görünüyor ve çok hain değil, sonra hemen hemen kötü bir beyni ve mafya patronu olan Timsah alırsın, ve bu açgözlü palyaço olan Buggy var, onların en iyi arkadaş olacağını düşünmezdin, ve hala en iyi arkadaş değiller, ama ittifakın yaratılan çok mantıklıydı.

post-19

Mihawk ve Timsah, ortak bir tehdide karşı kendi çıkarlarına en uygun ekip oluşturdukları için bir araya geldiler., başka bir şey değil, daha az değil. Mihawk aniden adaları fethetmeyi/yok etmek isteyen kötü bir adam olmadı, aniden Eski Silahlarla ilgilenmedi veya güçler kazanmadı, bu takımın gerçekleşmesi için karakteri için hala mantıklıydı. Ve Mihawk"ın gelecekte Fujitora gibi birini onun için karakter dışı hissetmeden devirdiğini görürsek şaşırmam..

post-19

Ve Bölüm 1059 ile Hancock ve Koby hakkında bir sürü teori bir araya geldi çünkü ikisi de Luffy için basit oldukları için tamamen dinlenmeye bırakıldı. Koby, onu yakalamak için gönderilen bir denizci., ve denizciler kendi adasında çok fazla hasara neden oldu, bu yüzden Hancock"un gitmesi mantıklı olmaz: ama en azından sen bir Luffy stan"sın. Bu adamı taşa dönüştürmek üzereydi ve Koby Luffy yüzünden değil onunla barışmaya çalıştı., ama her iki taraftaki kayıpları en aza indirmek için; her iki karakteri için de mantıklı. Sırf iki karakterin bir kişinin müttefiki olması veya bir kişinin müttefiki olması, birbirlerini sevmeleri veya müttefik olmaları gerektiği anlamına gelmez.

post-19

Tamamen farklı bir yönü de beğendim: Karakterlerin hepsinin nasıl yetkin hissettiğini seviyorum, güçlerini ucuza yutturmak için bir başkasına hiçbir karakter beslenmedi (her zaman şaka yapan Yardımcı Amiraller hariç).

post-19

Önce Seraphim"lerin adayı ve sayısız Karasakal yemini yok etmesini sağladık., sonra Blacbeard"ın Haki ile Mihawk Seraphims"in saldırısını engellemesini ve onu emmesini sağladık., ikisi de Seraphim"in ne kadar güçlü olduğuna şaşırırken, ama yine de yetkin olmak ve ona etkili bir şekilde bakmak, onun bir olduğunu kanıtlamak İmparator. Sonra Hancock tüm Deniz Piyadeleri ve hatta Catarina Devon ve Vasco Shot"ı taşlaştırmaya başladı., Oda"nın Robin veya Brook gibi karakterler onları yenene kadar koruyacağını düşünürsünüz., ama Hancock gibi güçlü bir karaktere karşı kaybetmek utanılacak bir şey yok.

post-19

Ve Hancock"u bir çıkmazda tuzağa düşürmeyi öğretin, ikisinin de güçlü görünmesini sağladı. Sonra Rayleigh hala elinde olduğunu kanıtlamak için geldi., ama aynı zamanda Teach şu anda onun için çok güçlü olabileceğini kabul etti.. Oda"nın diğer karakterleri yutturmak için Öğret"i kullanmaktan korkmadığını seviyorum, aynı zamanda kendini öğret, bazı karakterlere gerçekten alakalı oldukları gelecekteki yayların önünde güçlü görünmelerini sağlamak için zırhlar planlamak yerine tüm bölüm doğal geldi.

post-19

Oda"ya her iki açıdan da büyük saygı, güçlü karakterleri gerçekten yetkin hissettirmek, karakterler için hiç karakter dışı hissetmeyen tüm bu beklenmedik ittifakları ve olayları yapmak, ve beklenen kinayeye uymayarak beklentilere meydan okumak.

*nouratef tarafından

Benzer Yazılar

Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??
Teori Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??

Kısa süre önce Shakuyaku “Shakky” nin iki nesil önceki Amazon Lily kabilesinin İmparatoriçesi olduğunu öğrendik..

Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!
Teori Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!

Bölüm 1059''da Koby''nin Karasakal Korsanları tarafından ele geçirildiğine dair bir gazete haberi görüyoruz. İnsanların en çok bahsettiğini gördüğüm teori Karasakal"ın Koby"nin Cross Guild"e ödülünü vermesi ve sonra Alvida buluşmasını elde etmenizdir.. Bu çok havalı olurdu ve bence bu makul ama bence bu hala sahip olduğum teorinin üstünde olabilir.

Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?
Teori Silvers Rayleigh Yonko Seviyesi mi?

“Dark King” Silvers Rayleigh, Roger Pirates"in eski ilk arkadaşı, “Korsan Kralın Sağ Eli” olarak bilinir. Son derece güçlü, kolayca tanıtılan en güçlü karakterlerden biri.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...