Logo
Teoriler

Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??

Kısa süre önce Shakuyaku “Shakky” nin iki nesil önceki Amazon Lily kabilesinin İmparatoriçesi olduğunu öğrendik..

post-19

Ve bize Boa Hancock ölmeden önceki İmparatoriçelerin ikisinin de öldüğü söylendi.. Yani bu bir soru bırakıyor, İmparatoriçe Boa Hancock gerçekten ölmeden önce mi? Değilse, kim o?

post-19

Shakky ve Boa Hancock arasındaki yaş farkının 33 yıl (31 - 64) olduğu göz önüne alındığında, İmparatoriçe bu yaşın ortalarında 47.5 yıl olan biri olabilirdi.

O yaştaki karakterleri aramaya gittim ve o yaştaki tek kadın ya Big Mom'un (Charlotte Mondée, Charlotte Hachée, vb...) ya da Wano'dan olan Shinobu'nun kızları. Ama kadın olmakla ilgili bazı teoriler gördüğümüz belli bir karakter gördüm: Sir Timsah (46 yaşında)

post-19

Bu, Ivankov'un Timsah'ın belirli bir sırrını bildiğini söyleyerek birleştiğinde, gerçekten sadece bir kadın olmadığını gösterebilir., ama eski bir Amazon Lily İmparatoriçesi.

post-19

Bu aynı zamanda Luffy'nin İmparatoriçe'nin oğlu olduğuna dair bazı teoriler de bırakabilir... ama bunu sonraya bırakacağız.

Ne düşünüyorsun?

* Wpiece tarafından teori

Benzer Yazılar

Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!
Teori Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!

Seraphim, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla Denizlerin Özel Bilim Grubu tarafından geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.. Seraphims"in yeni Pacifista"nın tek grubu olmadığından oldukça eminim..

Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!
Teori Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!

One Pirece"de net bir “iyi adam” veya “kötü adamlar” olmamasını gerçekten seviyorum, karakterler sırf ikisi de “iyi adamlar” oldukları için bir araya gelmezler, ve birbirleriyle kavga etmiyorlar çünkü biri iyi, diğeri kötü adam. Bu hemen hemen bir çıkar çatışması ve son 2 bölüm bunu gerçekten doğruladı, bize One Piece World''ün Wano''daki 150 Bölümden sonra ne kadar kaotik ve eğlenceli olduğunu hatırlattı. Kötü Kaido ve Big Mom.

Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!
Teori Karasakal"ın Koby"nin ele geçirilmesinin nedeni!

Bölüm 1059''da Koby''nin Karasakal Korsanları tarafından ele geçirildiğine dair bir gazete haberi görüyoruz. İnsanların en çok bahsettiğini gördüğüm teori Karasakal"ın Koby"nin Cross Guild"e ödülünü vermesi ve sonra Alvida buluşmasını elde etmenizdir.. Bu çok havalı olurdu ve bence bu makul ama bence bu hala sahip olduğum teorinin üstünde olabilir.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...