Logo
Teoriler

Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!

Seraphim, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla Denizlerin Özel Bilim Grubu tarafından geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.. Seraphims"in yeni Pacifista"nın tek grubu olmadığından oldukça eminim..

post-19

Dinde Seraphimler, birçok kişiye kıyasla sadece bir grup Melek. En önemlisi olarak kabul edilirler çünkü Tanrı'nın tahtının yakınında ikamet ederler, dövüş anlamında olduğu gibi güçlü değiller, sadece hareketsiz dururlar ve 24/7 yüzerler, Melekler ve Başmelekler önemli kabul edilmez, ancak onlar Tanrı'nın emirlerini taşıyan savaşan meleklerdir.

Buraya bakarsanız Meleklerin hiyerarşisini göreceksiniz:

post-19

Seraphimler hiyerarşide en yüksek olarak kabul edilir, ancak insanlıkla en az etkileşime girerler ve zincire ne kadar çok girerseniz dünya ve insanlarla o kadar çok etkileşime girerler.. 9 SSG New Pacifista sınıfı beklemiyorum, bu sadece çok fazla ama her küre/triaddan bir Melek Sınıfı yeterli ve beklenecek, hatta sadece Seraphimler ve Başmelekler gibi başka bir sınıf. Başmelekler modellerini yapmak için kimler kullanılabilir? Kim olabileceğine dair 3 seçeneğim var. Ama önce Başmelekler kimler? Normalde 4 tanesi vardır:

post-19

Michael, Cebrail, Raphael ve Uriel (Uriel, İslam gibi diğer İbrahimi dinlerde Azreal ile değiştirildi). Karakterlerin bu melek isimlerinin adlandırılmasını beklemiyorum ama onları temsil edeceklerdi. Öyleyse olası adaylara ulaşalım:

post-19

Deniz Piyadeleri farklı zamanlarda ellerinde 4 Yonkos vardı:

Kaido defalarca gözaltında tutuldu, bu yüzden DNA'sını almak çok kolay ve Vegapunk'un onun üzerinde deney yaptığını gördük, Momonosuek'in şeytan meyvesini ilk etapta böyle yaptı;

Karasakal, bir Savaş Lordu olduğu zamanlarda ellerinde olmuştu, kısa bir süre bile olsa;

Shanks Gorosei'yi bir kereden fazla ziyaret etti, böylece o sırada DNA'sını elde edebildiler.

Whitebeard öldükten sonra vücudu Shanks"a teslim edilene kadar Deniz Piyadeleri ve Dünya Hükümeti"nin elindeydi.; Cesedin hemen verilip verilmediğini veya her iki şekilde de biraz beklediğini tam olarak bilmiyoruz, savaş alanında ölü bir cesedin DNA alması kolaydır..

post-19

Var 4 Amiraller böylece sayılar eşleşiyor. Onlar Dünya Hükümeti çalışanları, bu yüzden DNA"larını almak çok kolay ve Amirallerin Vegapunks araştırması için kullanıldığını daha önce Kizaru"nun kirişlerini Pacifista"ya yerleştirdiğinde gördük..

Tabii ki söylediğim tüm örnekler her zamanki siyah kanatlara sahip olacak, kahverengi ten, ve beyaz saç.

post-19

* Tobi Teorisi

Benzer Yazılar

Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!
Teori Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!

Sanırım hepimizin Luffy ve dünyanın tüm müttefik güçlerinin Dünya Hükümeti ile son bir kez savaşmak için bir araya geldiği hikayenin finali hakkında bir fikrimiz var., birleşik bir cephe olarak. Ama bunların hepsi tam olarak nasıl bir araya gelebilir?

Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??
Teori Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??

Kısa süre önce Shakuyaku “Shakky” nin iki nesil önceki Amazon Lily kabilesinin İmparatoriçesi olduğunu öğrendik..

Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!
Teori Son 2 Bölümler, Oda'nın yazısının neden bu kadar öngörülemez olduğunu doğruladı!

One Pirece"de net bir “iyi adam” veya “kötü adamlar” olmamasını gerçekten seviyorum, karakterler sırf ikisi de “iyi adamlar” oldukları için bir araya gelmezler, ve birbirleriyle kavga etmiyorlar çünkü biri iyi, diğeri kötü adam. Bu hemen hemen bir çıkar çatışması ve son 2 bölüm bunu gerçekten doğruladı, bize One Piece World''ün Wano''daki 150 Bölümden sonra ne kadar kaotik ve eğlenceli olduğunu hatırlattı. Kötü Kaido ve Big Mom.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...