Logo
Teoriler

Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!

Sanırım hepimizin Luffy ve dünyanın tüm müttefik güçlerinin Dünya Hükümeti ile son bir kez savaşmak için bir araya geldiği hikayenin finali hakkında bir fikrimiz var., birleşik bir cephe olarak. Ama bunların hepsi tam olarak nasıl bir araya gelebilir?

post-19

Hepsinden sonra, Luffy, hikayedeki rolü olmasına rağmen, kendisini dünyanın şafağına getirmesi gereken bu büyük kahraman olarak görmedi.. Kendini sadece bir korsan olarak gördü ve bu şekilde ameliyat etti.. Amacı her zaman Tek Parçayı bulmak ve Korsan Kral olmak olmuştur., ve bu muhtemelen Dünya Hükümetiyle bir şekilde savaşmayı içerecek olsa da, Luffy"nin kendisinin farklı güçlerin devasa bir ittifakına komuta etmesi hala biraz karakter dışı olurdu.. Burası üç anahtar karakterin devreye girebileceği yerdir. Sabo, Koby ve Vivi'nin One Piece Final Saga'da çok önemli roller oynayacağına eminim.

post-19

Benzerlikler

Sadece Sabo, Koby ve Vivi'nin Reverie arkı sırasında hikayeye yeniden dahil edilmesini ilginç buluyorum, ancak bu karakterlerin üçü de tehlikeli durumlarda ve/veya yardıma muhtaç durumdalar. Reverie sonrası.

Sabo şu anda dünyanın en kötü şöhretli adamlarından biri ve Nefertari Cobra"nın öldürülmesinden aranıyor., muhtemelen işlemediği.

post-19

Koby'nin Karasakal Korsanları tarafından kaçırıldığı ve hatta bir ödül için Cross Guild'e satılabileceği ortaya çıktı (bu açıkça spekülasyon olsa da).

post-19

Vivi, Imu ve Beş Yaşlı onunla ilgilendiğinden beri doğrama bloğunda., kaybolduğu ve babasının görünüşte öldürüldüğü gerçeğiyle birlikte.

post-19

Tüm bunların dışında, hepsi birkaç yönden oldukça benzer karakterler:

Yani ana fikir, son destan Sabo sırasında, Koby, ve Vivi, yaklaşan Son Savaşı durdurmak için derme çatma bir ittifak kuracak, Muhtemelen Dünya Hükümeti"nin One Piece dünyasındaki çeşitli müttefik uluslar ve güçlerle savaşmasını içerecektir.. Ayrıca, bu üç karakterin her birinin dünyanın tüm güçlerini Dünya Hükümetine karşı harekete geçirmeye yardımcı olacağını söyleyebilirim., ve hatta Son Savaşta onlara liderlik etmeye yardım et.

post-19

Daha önce de belirtildiği gibi, üç karakterin de benzer idealleri var ve tamamen farklı bağlılıklara sahip olmasına rağmen One Piece dünyasını iyileştirmeye çalışıyor. Bölüm 908'de bahsedilen Beş Büyüklerin “Büyük Temizlik” in devreye girdiğini varsayarsak, dünyanın çeşitli ulusları, müttefik kuvvetleri ve hizipleri Dünya Hükümeti'nin kötülüklerinden haberdar edilecek ve sonunda savaşmaya istekli olacaklardır. Bununla birlikte, Dünya Hükümeti'ni harekete geçirmek ve/veya Luffy, Hasır Şapkalar, diğer korsan ekipleri vb. İle savaşmak için son bir itmeye ihtiyaçları olacaktır.

post-19

Hikayenin bu noktasında, Sabo, Koby, ve Vivi son derece tehlikeye atılmış durumlarda. Görünüşe göre Sabo şu anda Devrim Ordusu ile iletişime geçmeye çalışıyor, ancak ona çok fazla destek sağlayabileceklerinin garantisi yok.. Koby şu anda dünyanın en tehlikeli adamı tarafından rehin tutuluyor. Vivi"nin nerede olduğu veya statüsünün ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Mantıklı olurdu eğer, kaderin bazı kıvrımlarıyla, bu üçü temas kurmayı ve birbirleriyle takım kurmayı başarır. Sabo ve Vivi'nin ortadan kaybolmalarının Dünya Hükümeti tarafından bir komploya bağlı olması daha da mantıklı olurdu., bu da Koby"yi onlara yardım etmeye teşvik ederdi.

Serinin finaline gelince, Luffy"nin Son Savaşın güçlerine komuta etmesi yerine, Bence onun ve ShTraw Şapkalarının eşleşmelerine odaklanmasının daha mantıklı olacağını düşünüyorum., Sabo"ya izin vermek, Koby ve Vivi suçlamaya liderlik edecek:

— Sabo Devrim Ordusu ve diğer bağımsız müttefikleri yönetebilir;

- Koby, Son Savaş boyunca Dünya Hükümeti'nden hoşnutsuz olan SWORD ve potansiyel olarak diğer sempatik Denizcilere liderlik edebilir (Örneğin. sigara içen, Garp, Fujitora, X Drake, vb.);

- Vivi, Grand Line'da Luffy'ye sempati duyan ve/veya Dünya Hükümeti'ne (örneğin Alabasta, Su 7, Fishman Adası, Dressrose vb.) karşı kin besleyen çeşitli uluslara liderlik edebilir.

* Pürüzsüz-Tear-65 ile Teori

Benzer Yazılar

Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!
Teori Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!

Yavaş ve istikrarlı bir şekilde Oda, One Piece ile aynı anda patlayacak bir dünya çöküşüne doğru ilerliyor..

Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!
Teori Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!

Seraphim, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla Denizlerin Özel Bilim Grubu tarafından geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.. Seraphims"in yeni Pacifista"nın tek grubu olmadığından oldukça eminim..

Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??
Teori Amazon Lily"nin Eski İmparatoriçe"si Shakky"den sonra ve Hancock"dan önce tanıyor muyuz??

Kısa süre önce Shakuyaku “Shakky” nin iki nesil önceki Amazon Lily kabilesinin İmparatoriçesi olduğunu öğrendik..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...