Logo
Teoriler

Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!

Yavaş ve istikrarlı bir şekilde Oda, One Piece ile aynı anda patlayacak bir dünya çöküşüne doğru ilerliyor..

post-19

Çöküşün tüm ayrıntılarına girmek imkansız ama bence bu, dünyadaki üç ana gücün çöküşünün ve en kötü neslin hepsini kırarak isimlerine nasıl uyduğunu anlatan uygun bir zaman çizelgesi..

post-19

Şu anki durum: 1 İmparator düştü, 4 İmparator ve Shichibukai güç sistemi sarsıldı ama kararlı.

post-19

Şu anki durum: 2 Savaş ağaları düştü, Amirallerin güç sistemi sarsıldı ama kararlı, 4 İmparator kararlı, Shichibukai güç sistemi sarsıldı.

post-19

Şu anki durum: 2 İmparatorlar düştü, Shichibukai güç sistemi dağıldı, Amiraller ve Dünya Hükümeti sarsıldı ve insan gücünden yoksun.

Final Saga'da göreceğimiz sahne bu

post-19

*LookSwtco tarafından

Benzer Yazılar

Rocky Port Olayının Ardındaki Gerçek!
Teori Rocky Port Olayının Ardındaki Gerçek!

Zaman atlama sırasında, Trafalgar Yasası, Rocky Liman Olayı olarak bilinen büyük bir olaydan sorumluydu.. Olayın kesin detayları şu anda bilinmemekle birlikte, Deniz Kaptanı Koby olay sırasında vatandaşları korudu ve kahraman olarak tanındı. Karasakal, Ochoku''yu (Wang Zhi) Koby''den bir tür yardımla yenmeyi başardı ve onu Hachinosu''nun (Korsan Adası) yeni patronu haline getirdi.

Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!
Teori Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!

Sanırım hepimizin Luffy ve dünyanın tüm müttefik güçlerinin Dünya Hükümeti ile son bir kez savaşmak için bir araya geldiği hikayenin finali hakkında bir fikrimiz var., birleşik bir cephe olarak. Ama bunların hepsi tam olarak nasıl bir araya gelebilir?

Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!
Teori Vegapunk, Seraphim'den daha güçlü bir silah yarattı!

Seraphim, Denizin Yedi Savaş Lordunu Üç Büyük Güçten biri olarak değiştirmek amacıyla Denizlerin Özel Bilim Grubu tarafından geliştirilen yeni Pacifista birimleridir.. Seraphims"in yeni Pacifista"nın tek grubu olmadığından oldukça eminim..

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...