Logo
Teoriler

Rocky Port Olayının Ardındaki Gerçek!

Zaman atlama sırasında, Trafalgar Yasası, Rocky Liman Olayı olarak bilinen büyük bir olaydan sorumluydu.. Olayın kesin detayları şu anda bilinmemekle birlikte, Deniz Kaptanı Koby olay sırasında vatandaşları korudu ve kahraman olarak tanındı. Karasakal, Ochoku'yu (Wang Zhi) Koby'den bir tür yardımla yenmeyi başardı ve onu Hachinosu'nun (Korsan Adası) yeni patronu haline getirdi.

post-19

Wang Zhi, Avrupa, DENİZ, Çin ve Japonya ile Silah ticareti yapmasıyla ünlü dünyamızda gerçek hayattaki bir Çinli korsanın adıdır. Kayalık Liman"ın şu anda Karasakal Korsanları tarafından işgal edilen Korsan Adası"nda gerçekleşmeyebileceğini varsayabilirim.. Büyük olasılıkla başka bir yerde meydana geliyor. Hukuk şu anda bilinmeyen bir amacı olan bir sahneye neden oluyor (muhtemelen Marine'ye verdiği 100 korsan kalbi veya Doflamingo'nun Kaido ile olan yeraltı anlaşmasını bozmaya çalışmasıyla ilgili).

post-19

Rocky Port, vatandaşlar ve bazı korsanlar tarafından normal ticaret için kullanılan ve aynı zamanda ticari silahlar için kullanılan ünlü bir ticaret limanı olabilir.. Wang Zhi, limanın ve Korsan Adası"nın sahibi olabilir.. Koby, tıpkı Drake"in Koby"ye CP0"ın Orochi ile silah ticareti yaptığını gördüğünü bildirdiği gibi, SWORD"un yasadışı silah ticaretini araştırması için muhtemelen oradadır..

post-19

Yani, Kanun Wang Zhi ve 100 ticaret korsan ortağını cezbedebilir ve ona Rocky Limanı"nda saldırabilir ve Koby"nin liman bölgesi çevresindeki vatandaşı tahliye etmesine yardım etmesi gereken bir sahneye neden olabilir.. Kanun, o limanın etrafındaki ünlü korsanların tüm 100 kalbini aldı. Koby'nin bu savaşta bir rolü olabilir (Kanun+Koby vs Wang Zhi ve çetesi). İnsan gücünden ve savaşmak için ittifakından mahrum, Wang Zhi kaçmaya çalışır ve o zamanlar üssü olan Korsan Adası"na kaçar.. Karasakal bir şekilde Wangzhi"nin saygıdeğer aşamasında olduğunu biliyor, bu yüzden en iyi yaptığı şeyi yapıyor, bu da insanlara en düşük güçleriyle saldırmak. Karasakal şimdi Korsan Adası"nın kontrolünü ele geçiriyor.

post-19

Hala bilmediğimiz bir şey, Koby"nin o olayda gerçekte ne yaptığıdır., sadece vatandaşları mı kurtardı yoksa Wang Zhi"yi Korsan Adası"na mı kovaladı?? Bu yüzden Koby, Wang Zhi ile Korsan Adası"nda tanışmış olabilir ve bu da Karasakal"ın Wang Zhi"yi devirmesine yardım eder..

* Heydude1001 tarafından teori

Benzer Yazılar

Vegapunk bu şekilde canavarca ölümcül varlıklar yaratmayı başardı!
Teori Vegapunk bu şekilde canavarca ölümcül varlıklar yaratmayı başardı!

Bölüm 1059 ile Fujitora''nın Reverie Arc sırasında bahsettiği Savaş Lordu değiştirmeleri olan Seraphim''lerle tanıştık. Bir Lunarian"ın DNA"sıyla karıştırılmış Warlods klonları gibi görünüyorlar..

Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!
Teori Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!

Yavaş ve istikrarlı bir şekilde Oda, One Piece ile aynı anda patlayacak bir dünya çöküşüne doğru ilerliyor..

Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!
Teori Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!

Sanırım hepimizin Luffy ve dünyanın tüm müttefik güçlerinin Dünya Hükümeti ile son bir kez savaşmak için bir araya geldiği hikayenin finali hakkında bir fikrimiz var., birleşik bir cephe olarak. Ama bunların hepsi tam olarak nasıl bir araya gelebilir?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...