Logo
Teoriler

Vegapunk bu şekilde canavarca ölümcül varlıklar yaratmayı başardı!

Bölüm 1059 ile Fujitora'nın Reverie Arc sırasında bahsettiği Savaş Lordu değiştirmeleri olan Seraphim'lerle tanıştık. Bir Lunarian"ın DNA"sıyla karıştırılmış Warlods klonları gibi görünüyorlar..

post-19

King"in ve Kaido'nun geri dönüşü nedeniyle test edildiğini biliyoruz, bu da Dünya Hükümeti ve Vegapunk"un DNA"sına sahip olduğu ve analiz ettiği anlamına geliyor.. Yani Lunarian DNA'sı büyük ihtimalle King'in.

post-19

Son bölümdeki klonlar Mihawk (aynı gözlere sahip ve benzer bir kılıcı var) ve Boa Hancock (doğrudan bahsedilen) idi.

post-19

Bu klonlar Kuma Pacifistas"ın halefleridir, ancak çok daha ileri düzeydedir. Bu noktaya gelmek muhtemelen çok fazla araştırma gerekti, bu yüzden Vegapunk bunu nasıl yaptı? MADS! MADS, en azından uzun süredir aktif olan yasadışı bir bilimsel araştırma ekibiydi. 24 Yıllar önce. Veba Kraliçesi arasında ortak bir çabaydı, Sezar Palyaço, Vinsmoke Yargıç ve Vegapunk.

post-19

Sezar, Smiles, Gigantification ve Gaz Silahları konusunda uzmanlaşmış;

Kraliçe silah ve sibornetik/genetik modifikasyonlar yapmaya odaklandı;

Yargıç klonlamaya odaklandı, genetik modifikasyonlar ve soy faktörü.

MADS sırasında Vegapunk tüm araştırmalarına erişebildi (ve tam tersi) ve bu bölümde Vinsmoke çocuklarından çok daha güçlü görünen varlıkları nasıl ürettiğini görüyoruz.

post-19

Vegapunk"un dünyanın en büyük Bilim Adamı olduğu gösterilmiştir, bu nedenle diğer büyük bilim adamlarıyla birlikte çalışarak araştırmalarını kendi başına kullanabilir ve daha da iyi bir şey yaratabilir..

Bu Seraphimlerin Vinsmoke klonlarından daha iyi olduğunu belirttim. Neden? Çünkü yargıç çocuklarının temel gövdesini yapmak için insan DNA'sını kullandı ama Vegapunk bunun yerine Lunarian DNA'sını kullandı. King'in Lunarian güçlerine ve yeteneklerine dayanarak, Lunarian kesinlikle en güçlü (en güçlü değilse) yarışlardan biridir. Üstüne üstlük, Süpermen'in ötesinde bir şey olan klonlar yapmak için Savaş Lordlarının genetik potansiyelini kullanıyor. Ayrıca cyborg silahlarının kullanımını da eklemek. Vegapunk şeytan meyvesini klonlamasını mükemmelleştirdiyse, onlara klonlandıkları kişinin gücünü muhtemelen klonu orijinalinden daha güçlü hale getirebilirdi.!

post-19

Seraphimlerin tanıtımı da birkaç tartışma noktası açıyor:

Vegapunk'ın şimdiye kadar tüm Warlod'ların DNA'sı var mı? Law veya Karassakal'ın DNA'sı var mı?

-Germa klon askerleri, normal bir insanın yaklaşık dört katı oranında büyür ve sadece beş yıl içinde 20 yaşındakilerin bedenlerini kazanır. Klonlar 8-10 yaş civarında görünüyor. Bu yaşlanma Seraphim için geçerli mi? Vegapunk atlama sırasında onları kuluçkaya mı atlıyor (2 yıl = 8 yıl)?

post-19

- Kaido'nun üzerinde deney yapıldı. Oni ve Lunarian DNA"sının birbirine karışmasıyla bir Kaido klonu ne kadar güçlü olurdu?, sibernetik modifikasyonlar artı Vegapunk"ın yapabileceğini bildiğimiz şeytan meyvesi?

- Bu klonlar Haki kullanabilir mi? Eğer kutu, özgür iradeleri varmış gibi görünmese bile Conqueror Haki"yi kullanabilecekler mi??

- Dünya Hükümeti Roger, Whitebeard, Rocks gibi insanların DNA'sına sahip mi? Beyazsakal'ın kanı savaş sırasında her yere sıçradı ve Ace'inki de öyleydi. ve Roger infazından önce gözaltındaydı.

post-19

- Ace bir klon olarak geri gelebilir. Bu, Luffy için harika bir hikaye yayını yapabilir (belki klon iradesi geri kazanır?).

- Ya Yargıç çocuklarıyla Lunarian DNA'sını kullanmaya çalıştıysa ama sadece Sanji üzerinde çalıştıysa? Vegapunk Yargıç ile çalıştıysa, Yargıç bazı Lunarian araştırmaları yapmış olabilir. Sanji ve/veya Vinsmokes'in etkinleştirebilecekleri bir Lunarian formu olacak mı?

*Oath2Oblivion tarafından

Benzer Yazılar

Im'in Korkunç Gücü Mary Geoise'in Gizli Hazinesidir!
Teori Im'in Korkunç Gücü Mary Geoise'in Gizli Hazinesidir!

Mary Geoise''in Ulusal Hazinesi One Piece''in en büyük gizemlerinden biridir. Hayranlar ayrıntıları bilmese de, her şeyi çok iyi değiştirebilir. Mary Geoise Ulusal Hazinesi ilk olarak Donquixote Doflamingo tarafından One Piece mangasının 761. Bölümünde Trafalgar Yasasına karşı mücadelesi sırasında tanıtıldı.

Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!
Teori Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!

Yavaş ve istikrarlı bir şekilde Oda, One Piece ile aynı anda patlayacak bir dünya çöküşüne doğru ilerliyor..

Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!
Teori Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!

Sanırım hepimizin Luffy ve dünyanın tüm müttefik güçlerinin Dünya Hükümeti ile son bir kez savaşmak için bir araya geldiği hikayenin finali hakkında bir fikrimiz var., birleşik bir cephe olarak. Ama bunların hepsi tam olarak nasıl bir araya gelebilir?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...