Logo
Teoriler

Im'in Korkunç Gücü Mary Geoise'in Gizli Hazinesidir!

Mary Geoise'in Ulusal Hazinesi One Piece'in en büyük gizemlerinden biridir. Hayranlar ayrıntıları bilmese de, her şeyi çok iyi değiştirebilir. Mary Geoise Ulusal Hazinesi ilk olarak Donquixote Doflamingo tarafından One Piece mangasının 761. Bölümünde Trafalgar Yasasına karşı mücadelesi sırasında tanıtıldı.

post-19

Law, Doflamingo"ya kendisi gibi eski bir Göksel Ejderhanın CP0"ı nasıl seferber edebildiğini ve Dünya Hükümeti"nin iplere nasıl sahip olduğunu sorduğunda, Doflamingo ona hazinenin varlığının Mary Geoise"de saklandığını bildiğini söyledi..

post-19

Sanırım Doflamingo"nun Mary Geoise"de ait olduğu gizli hazine, eski silah Uranüs, yani Lulusia Krallığını silen yıldırım çarpması.. Im bir haritadan Lulusia'yı geçerken, Lulusia'nın gökyüzünde garip bir uçan varlık ortaya çıkıyor. Daha sonra ülkeye büyük bir ışık patlaması yağar, neredeyse anında silmek.

post-19

Ne yazık ki, Im için, Uranüs"ün etkinleşmesi için bir “anahtara” ihtiyacı var. Bu anahtarın Vivi olduğuna inanıyorum. Bu, neden sadece göründüğünü/şimdi kullanıldığını açıklayabilir. Şu anda Vivi yakalandı ve artık Uranüs"ün özgürce kullanabiliyorum. Bu, neden Vivi'nin fotoğrafına sahip olduğumu, hatta onunla boş tahtına götürdüğünü açıklayacaktı. Mükemmel durumda bile.

post-19

Luffy, Teach ve Shirahoshi'nin yok edilen fotoğrafları, silmek istediğim insanlar oldukları anlamına gelebilir (Lulusia'nın kaderi gibi) ve Vivi'nin Uranüs'ü kontrol etme yeteneğini kullanacağı ve dolayısıyla fotoğrafının varlığını kullanacağı anlamına gelebilir.

post-19

Vivi, silinmesi gereken ışık değil, ışığı silme gücüne sahip kişidir. Tanrı Vadisi olayına gelince, ona neden olan ve uzun süredir ölen önceki Antik Silah olabilir. Vivi, Uranüs'ün halefidir.

post-19

Ayrıca Uranüs"ü kontrol etme gücünün sadece bir Nefertari"ye aktarıldığına inanıyorum.. Nefertari Kralının 800 yıl önce Göksel Ejderha olmayı reddetmesinin nedeni de bu olabilir. Uranüs Kutsal Topraklarda gizlidir ama anahtar olarak seçilen Nefertari olmadan işe yaramaz.

*Outrageous_Ad_2658 tarafından teori

Benzer Yazılar

3 Ana Çatışan Güçün elinde bulunan 3 Eski Silah!
Teori 3 Ana Çatışan Güçün elinde bulunan 3 Eski Silah!

Bu teori, Capone Bege''nin Bölüm 594''te karşılaştığı dev nesnenin aynı zamanda Lulusia Krallığı''nın Bölüm 1060''da yok edildiği ve Antik Silah Uranüs olduğu varsayımına dayanmaktadır.

Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!
Teori Oda"nın çöküşünü kurmasının parlak yolu 3 Dizi boyunca Büyük Güçler!

Yavaş ve istikrarlı bir şekilde Oda, One Piece ile aynı anda patlayacak bir dünya çöküşüne doğru ilerliyor..

Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!
Teori Sabo, Koby ve Vivi, One Piece Final Saga"da çok önemli roller oynayacak şekilde ayarlandı!

Sanırım hepimizin Luffy ve dünyanın tüm müttefik güçlerinin Dünya Hükümeti ile son bir kez savaşmak için bir araya geldiği hikayenin finali hakkında bir fikrimiz var., birleşik bir cephe olarak. Ama bunların hepsi tam olarak nasıl bir araya gelebilir?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...