Logo
Teoriler

Shanks neden hem Korsanlar hem de Dünya Hükümeti tarafından saygı duyuluyor

Shanks"ın neden pozisyonunu aldığına dair yüzlerce teori sunuldu ve benim alımım konuyla ilgili birçoğuna dayanıyor. İşte benim teorim, Shanks"a neden Korsanlar hem de Dünya Hükümeti tarafından saygı duyulduğu üzerine.

1. Shanks'ın Mukavemeti

post-19

Yonko statüsü, tıpkı Big Mom, Kaido, Whitebeard, vb. gibi çılgın güçlü olmasından kaynaklanıyor Gücünden dolayı korsanlar tarafından korkulan ve saygı duyuluyor. Dahası, Shanks"ın mevcut tüm Yonko"lardan en iyi mürettebata sahip olduğu ima edildi ve şüphesiz tüm Yonko"lar arasında tam bir korsan savaşında kazanacaktı..

post-19

2. “Gatekeeper” olarak Shanks

Birçok kişi Shanks"ın Laugh Tale"in kapı bekçisi olabileceğini belirtti., yani korsanların Tek Parçaya ulaşmasını engelleyecek. Benim teorim, Shanks"ın Dünya Hükümeti ile bir “anlaşma” yaptığı (aşağıdaki tırnak işaretlerini açıklayacağım), bulunacak Tek Parçayı koruyacağını belirten, ve bu onun etkisinin nereden geldiğinin bir parçası.

3. Shanks Doflamingo ile paraleldi

post-19

Dahası, Doflamingo"ya paralel olması.. Roger'ın gemisinde bulunduktan sonra, dünyanın sırlarını biliyor. Ve öldürülemeyecek kadar güçlü olduğu için, Dünya Hükümeti düşmanca bir ilişki yerine onunla işbirliği içinde olmayı tercih eder.

4. “Anlaşmanın” Gerçeği

post-19

Dünya Hükümeti ile bu anlaşma tamamen doğru değil. Shanks, hazineyi gizli tutmak ve Dünya Hükümeti'ni korumak için bunu yapmıyor. Harekete geçmek için doğru anı bekliyor.

post-19

* Sütlü inek tarafından teori

Benzer Yazılar

Shanks"ın yara izini Karasakal"dan aldığında Yeni İpuçları!
Teori Shanks"ın yara izini Karasakal"dan aldığında Yeni İpuçları!

Shanks"in gözünün Oda tarafından akıllıca gizlendiği üç örnek vardır:

Luffy"ye katılan ve Hasır Şapkalı Korsanlar Ekibini tamamlayan son kişi!
Teori Luffy"ye katılan ve Hasır Şapkalı Korsanlar Ekibini tamamlayan son kişi!

Bu gönderi, neden son bir mürettebat arkadaşı alacağımızı ve bu mürettebat arkadaşının kim olacağını düşündüğümü tartışmak için

Monster Trio, hayranlar tarafından uydurma bir kelime değil!
Teori Monster Trio, hayranlar tarafından uydurma bir kelime değil!

Son birkaç gün içinde, “Canavar Üçlüsü” hakkında çok fazla tartışma yapıldı. Sanji''nin hayranlarının savunmasından: “Monster Trio asla değişmeyecek”, diğer tarafa: “Luffy, Zoro ve Jinbe yeni Canavar Üçlüsü” veya orta yol “Luffy Canavar Trio"da değil, Zoro olacak, Sanji, ve Jinbe”. Ama bunu tartışmak için gelmedim.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...