Logo
Teoriler

Tüm Serideki En Deli Fatih'in Haki'si!

Bu kakofoninin ortasında hiç kimsenin 1055. Bölüm'ün en büyük ifşasına dikkat etmemiş olması beni şaşırttı. Tam bir Amiral olan Green Bull, bir Fatih'in Haki patlamasından etkilendi!

post-19

Genellikle, bildiğimiz kadarıyla, zayıf insanlar zayıf irade/haki gücü nedeniyle özlülüklerini kaybederler, güçlü insanlar bir anlığına korkarlar ve o kadar, Fatih'in Haki patlaması onları etkilemez. Ama ilk kez, gerçek bir Amiral, gerçek bir sözde 'en üst seviye' bir Fatih'in Haki patlamasından etkilendi.

post-19

Ama sadece etkilenmekle kalmadı, hayır, hayır, hayır donmuş durumundan kendi başına bile çıkamadı, Shanks onu bırakmak zorunda kaldı. Bu benim için çok önemli, özellikle 1v1 dövüşlerde, Shanks bunu rakibini dondurmak ve ona vurmak için kullanabilirken, kaçınmak veya karartmak için hiçbir şey yapamıyor.

post-19

Bu gerçekten önemli bir şey… ama gerçek bir Amiral'in bir Fatih'in Haki patlaması tarafından serbest bırakılıncaya kadar dondurulması gerçeği daha da çılgın. Bir Yonko'nun başına böyle bir şey gelse, tüm topluluk çıldırırdı. Ama Amiral olduğu için kimsenin umurunda bile değil! Ama en şaşırtıcı faktör Shanks'ın yaptığı mesafeydi, yakın mesafede etkinin daha da güçlü olacağını varsayıyorum. Ve Karasakal'ın Shanks'la savaşıp onu yenmesi gerekiyorsa, o zaman kesinlikle güçlü bir Fatih Haki'sine sahip olması gerekir.

post-19

Benzer Yazılar

Yamato'nun şaşırtıcı bir şekilde Luffy'nin tayfasına katılmama kararının arkasındaki gerçek sebep!
Teori Yamato'nun şaşırtıcı bir şekilde Luffy'nin tayfasına katılmama kararının arkasındaki gerçek sebep!

Bölüm 1057, Yamato'nun Hasır Şapka Korsanları ekibine katılmayacağını ortaya koyuyor. Peki Yamato'nun şaşırtıcı seçiminin arkasındaki gerçek sebep nedir?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...