Logo
Teoriler

Yamato'nun şaşırtıcı bir şekilde Luffy'nin tayfasına katılmama kararının arkasındaki gerçek sebep!

Bölüm 1057, Yamato'nun Hasır Şapka Korsanları ekibine katılmayacağını ortaya koyuyor. Peki Yamato'nun şaşırtıcı seçiminin arkasındaki gerçek sebep nedir?

post-19

Yamato, Wano'yu yaşama fikrini sırf ülkeyi görmek istediği için değiştirmedi. Bu açıkça saçmalık. Ya Oda, Yamato'nun Hasır Şapkalara katılmasıyla ilgili sayısız ipucunu sildi (yani, birkaç bölüm önce katıldığını açıkladı) birkaç kötü yazılmış diyalog satırıyla ya da Yamato ve Luffy arasında ekran dışında bir şey olduğunu saklıyor.

post-19

Bence yalan söylüyor ve Wano'yu korumak için kalıyor (bu arada, babasının ülkeye yaptıklarından dolayı görevi olduğunu hissedebilir). Bir düşünün: Momonosuke, ülkeyi savunabildiğini göstermek için bir Amiral ile savaştı. Ve cesareti olduğunu, ama gücünün olmadığını kanıtladı.

post-19

Momonosuke ve Scabbards, Green Bull'a karşı kötü bir şekilde kaybediyorlardı: Onu kaçan Shanks'tı.

post-19

Yamato bunu ilk elden gördü ve ülkeyi terk etme konusundaki fikrini değiştirdi. Ayrıca bunu Momonosuke'ye söylerse onu utandıracağını da biliyor: Momonosuke bunu ona söyledi. Bu yüzden Luffy ile ekran dışında konuştu ve gerektiği kadar kalmak istediğini açıkladı. Bu yüzden Luffy, Momonosuke'ye ülkeyi koruması için bir bayrak verdi ve Yamato, Momonosuke'yi gücendirmemek için kalıp yalan söyledi.

post-19

Bütün bunlar Yamato'nun yazılarındaki sorunları çözüyor ama aynı zamanda Green Bull'un Wano'da tanıtılması için bir sebep veriyor. Bir düşünün, Aramaki Yamato'nun kalma konusundaki fikrini değiştirmediyse, merkeze aldığı 3 bölümde en ufak bir olay örgüsü geliştirmedi. Yani Yamato, Wano'nun iyiliği için maceralarını erteleyerek bir fedakarlık yapıyor. Luffy, son sayfalarda, katılmak istediği anda onun için geri döneceğini açıkça belirtti.

Benzer Yazılar

Uranüs Bir Sonraki Arcta Görünecek
Teori Uranüs Bir Sonraki Arcta Görünecek

Wano arc'ın 1057. bölümde sona erdiğini biliyoruz, Luffy ve ekibi Wano'yu terk ederken Yamato orada kalmaya karar verdi. Luffy ayrılmadan önce Momonosuke'ye bayrağını verdi, bu Wano'nun onun koruması altında olduğu anlamına gelir.

Tüm Serideki En Deli Fatih'in Haki'si!
Teori Tüm Serideki En Deli Fatih'in Haki'si!

Bu kakofoninin ortasında hiç kimsenin 1055. Bölüm'ün en büyük ifşasına dikkat etmemiş olması beni şaşırttı...

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...