Logo
Teoriler

Zoro neden tüm hikayedeki en kahraman ve özverili karakterlerden biri!

Korsanların kahraman olamayacağına inanılıyor, ya da iyi insanlığa sahip. Luffy, hikayenin kahramanı, kendini böyle görmüyor. Bir kahraman, korsanlık gibi yasadışı çabalarla ilişkilendirilmemelidir. Daha iyi değil, çek için canlı bir cinayet yapan biri, kişisel kazanç veya duygussuz eylemler için kılıç gibi ölümcül silahlar kullanmak. Roronoa Zoro genellikle bu şeyler olarak etiketlenir, uzak durman gereken kıyasıya bir şeytan.

post-19

Algı her zaman Zoro"ya karşı çalışan bir şey olmuştur, en son Wano"da, masum insanları avlayan bir “Slasher” olarak vaftiz edildi, ve tüm yolculuğu için acımasız bir ödül avcısı. Bununla birlikte, Zoro'nun gerçek niyetleri ve doğası,, değilse, ona yönelik bu suçlamalara doğrudan muhalefet etmek, tüm hikayedeki en kahramanca ve özverili karakterlerden biri olduğu için. Ne olarak görüldüğüne bakılmaksızın, bir korsan, bir Ödül Avcısı, bir katil, Zoro'nun eylemleri kendileri için gerçekte kim olduğu hakkında konuşuyor.

post-19

İlk ortaya çıkışından beri, Zoro kendini feda eden bir doğa sergiliyor, ve zorluklara karşı direnci bu özelliği daha da birleştiriyor. Birisi tehlikede olduğunda, onları kurtarmak için hızlıdır. Kendi güvenliği veya bir başkası için acı çekmek arasında bir seçim yapmakla karşı karşıya kaldığında, ikinci seçeneği kullanmaktan çekinmez.

post-19

Önemli başarılarına rağmen, Zoro kafasına gitmelerine izin vermiyor, ve mütevazı olmaktan uzakken, başarılarını ve başarılarını hafife almaz, herhangi bir konuda daha fazlasını yapabileceğine inanmak. Bunun zirvesi, mürettebatı için tüm acıyı ve yükü aldığı Thriller Bark"tır., ve hiçbirinin bilmesine izin vermemek, böylece üstlenmek zorunda oldukları şeyden endişelenmemek. Nadiren çok azının sahip olduğu rolünde bir dürtüsü var, ve onlara anlam vermek için boş platitudes söyleyerek efendisi değil.

post-19

Zoro nadiren duygularından etkilenmesine izin verir, çoğu tarafa fayda sağlayan ölçülü bir bakış açısını korumayı tercih etmek. Bu bazen onu duygusuz gösterir, ancak herkesin güvenliğini düşünme yeteneği liderlerin ve kahramanların genellikle taşıması gereken bir sorumluluktur.. Sıklıkla, en iyisi için.

post-19
post-19

Herhangi bir görev başıyla tanışır, ağır yaralanmalara maruz kalsa bile, ya da iş onun için kapının dışında çok görünüyor. Bu, özellikle başkaları ona güvendiğinde. Zoro kendine meydan okumak için her mücadeleye girerken, birisi için olduğunda yukarıda ve öteye gider, mürettebatı veya benzer düşünen müttefikleri gibi.

post-19
post-19
post-19

Umutları ve hayalleri umursadığı kişileri savunamazsa hiçbir şey ifade etmiyor. Kalbinde gururlu adam, Kendine bakması için yemin ettiği kişiler için daha güçlü olabileceği anlamına geliyorsa bundan vazgeçmeye isteklidir..

post-19
post-19

Benzer Yazılar

Shanks'ın Ödülü neden Big Mom ve Kaido'dan çok daha etkileyici?
Teori Shanks'ın Ödülü neden Big Mom ve Kaido'dan çok daha etkileyici?

Geçmişte, Shanks"ın Kaido ve Big Mom kadar güçlü olmadığını söyleyen birçok insan görüyorum çünkü ödülleri onlara kıyasla daha az.

Shanks Aslında Bir Gök Ejderhası mı?!
Teori Shanks Aslında Bir Gök Ejderhası mı?!

Tamam, Tanrı Vadisi olayından başlayalım. Tanrı Vadisi Olayı Tanrı Vadisi olarak bilinen bir adada gerçekleşti, 38 şimdiki zamandan yıllar önce. Rocks Pirates arasındaki bir savaş ve Roger Pirates ve Deniz Piyadelerinin ortak çabasından oluşuyordu..

Uranüs Bir Sonraki Arcta Görünecek
Teori Uranüs Bir Sonraki Arcta Görünecek

Wano arc'ın 1057. bölümde sona erdiğini biliyoruz, Luffy ve ekibi Wano'yu terk ederken Yamato orada kalmaya karar verdi. Luffy ayrılmadan önce Momonosuke'ye bayrağını verdi, bu Wano'nun onun koruması altında olduğu anlamına gelir.

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...