Logo
Teoriler

Shanks Aslında Bir Gök Ejderhası mı?!

Tamam, Tanrı Vadisi olayından başlayalım. Tanrı Vadisi Olayı Tanrı Vadisi olarak bilinen bir adada gerçekleşti, 38 şimdiki zamandan yıllar önce. Rocks Pirates arasındaki bir savaş ve Roger Pirates ve Deniz Piyadelerinin ortak çabasından oluşuyordu..

post-19

Bilinmeyen nedenlerle, dünya soyluları ve kölelerinden bazıları bu olay sırasında Tanrı Vadisi"nde mevcuttu. Onları Rocks D. Xebec ve soylulara saldırı planlayan mürettebatından korumak için, şimdiki Deniz amiral yardımcısı Monkey D. Garp, Roger Pirates'in kaptanı Gol D. Roger ile geçici bir ittifak kurmak zorunda kaldı.

post-19

Tanrı Vadisi Adası o zamandan beri iz bırakmadan ortadan kayboldu. Teorim, Göksel Ejderhaların çoğunun kaçtığı, ancak ailelerden birinin çocuklarını geride bıraktığı yönünde. Roger onu buldu... o Shanks'tı. Roger onu oğlu olarak evlat edindi.

post-19

Peki şimdi, neden bu teorinin doğru olduğunu düşünüyorum?

post-19
post-19

Dahası, bence çok önemli olan şeylerden biri de Gorosei'den birinin söylediği çizgi — “Çünkü o sensin”.

post-19

AİLE oldukları gerçeği olmasaydı, onlara muazzam miktarda saygı duysanız bile yeminli rakibinizin “evinize” girmesine izin vermezsiniz! İşte bu yüzden Shank'ın başka hiçbir korsanın sahip olmadığı bir ayrıcalık var.

Benzer Yazılar

Zoro neden tüm hikayedeki en kahraman ve özverili karakterlerden biri!
Teori Zoro neden tüm hikayedeki en kahraman ve özverili karakterlerden biri!

Korsanların kahraman olamayacağına inanılıyor, ya da iyi insanlığa sahip. Luffy, hikayenin kahramanı, kendini böyle görmüyor. Bir kahraman, korsanlık gibi yasadışı çabalarla ilişkilendirilmemelidir. Daha iyi değil, çek için canlı bir cinayet yapan biri, kişisel kazanç veya duygussuz eylemler için kılıç gibi ölümcül silahlar kullanmak. Roronoa Zoro genellikle bu şeyler olarak etiketlenir, uzak durman gereken kıyasıya bir şeytan.

Uranüs Bir Sonraki Arcta Görünecek
Teori Uranüs Bir Sonraki Arcta Görünecek

Wano arc'ın 1057. bölümde sona erdiğini biliyoruz, Luffy ve ekibi Wano'yu terk ederken Yamato orada kalmaya karar verdi. Luffy ayrılmadan önce Momonosuke'ye bayrağını verdi, bu Wano'nun onun koruması altında olduğu anlamına gelir.

Yamato'nun şaşırtıcı bir şekilde Luffy'nin tayfasına katılmama kararının arkasındaki gerçek sebep!
Teori Yamato'nun şaşırtıcı bir şekilde Luffy'nin tayfasına katılmama kararının arkasındaki gerçek sebep!

Bölüm 1057, Yamato'nun Hasır Şapka Korsanları ekibine katılmayacağını ortaya koyuyor. Peki Yamato'nun şaşırtıcı seçiminin arkasındaki gerçek sebep nedir?

Yorum YazYorumlar (0)

Buraya yorum yapan olmamış. İlk sen olabilirsin...